Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. O jezu nie xD to za mocne dla mnie
 5. Całkiem spoko ja preferuje takie klimaty xd
 6. Ruski klimat zawsze na propsie 😄
 7. Problem został rozwiązany.
 8. Brak zainteresowania tematem.
 9. Earlier
 10. Na demku nie widać zbyt wiele podejrzanych akcji ,narazie dostajesz UB,ale pamiętaj że będziesz pod stała obserwacją .
 11. Oto rozpis wszystkich sytuacji z danej mapy. 3:45 prawdopodobne zauważenie snajpera *(jungla)* za pośrednictwem wh temu został wykonany ruch w postaci skoku i oddalenia się 3:53 2 flashe zerknięcie w jungle zauważnie wrogów (wh) decyzja cofnięcia się przez oczywisty zgon 15:25 zabójstwo sojusznika blisko celu. dostrzeżenie snajpera (wh) w trudnej do zestrzelenia pozycji wychylenie i zgładzenie go pomimo sprawdzenia już ówczesnej pozycji 15:49 podejrzane wcelowanie w model natychmiastowe oddanie strzału 25:26 błyskawiczna reakcja lub przypadkowy strzał 25:35 szybkie wcelowanie w punkt pozycyjny gracza być może fart Mimo tylu sytuacji nie mam jednoznacznych dowodów na twoją nie czystą grę, jednakże w rozmowie prywatnej ogłosiłeś się supreme, jednakże po obejżeniu demka stwierdzam iż to jest absolutnie niemożliwe, moim zdaniem posiadasz WALLHacka lecz po prostu się kryjesz, aczkolwiek tak jak mówiłem nie mam na to twardych dowodów także póki co demko nie spełnia moich wymogów do jego całkowitego zatwierdzenia pomimo kilku akcji zawsze jest szansa iż były zbiegiem przypadku w co nie wierze, lecz z aktualnym poziomem dowodów przeciwko tobie muszę postawić werdykt iż z demka nie wynika oczywiste WH. Jesteś do odbanowania jeśli jednak cheatujesz prędzej czy później wpadniesz. Zachęcam do indywidualnego przestudiowania demka, nie banalna sprawa 🙂 http://o22a.gotv.pro/srv55365/auto-20200121-1710-de_mirage.dem.zip
 12. Nick z Cs'a: CiapariTTo Admin banujący: Kot Serwer: >>MyBans.pl<< OnlyMirage! [GOMOD/KNIFE/WS/FREE VIP/128TR] Data zdarzenia: 21.01.2020 17:37 Opis sytuacji: Chciałbym odwołać się od bana ,którego dostałem nie słusznie moim zdanie ponieważ nie posiadałem żadnych wspomagaczy (cheatów) sam nie cierpię cheaterów , po prostu miałem lepszy dzień siedziała mi myszka w ręce bo zawsze grałem warzywo ,ale skill wrócił i dostałem bana ,zrobiłem staty 16/1/0 wiem podejrzane ,ale jednak nie podjąłbym sie oszustwa ,nigdy bym nie odpalił cheatów ponieważ nie sprawia mi to radości. Myślę ,że ktoś dokładnie przejrzy demko bo jednak lubiłem grać na tym serwerze.(ranga Supreme ,teraz chcę wrócić do GE Link do bana z surcebansa (https://mybans.pl/sourcebans/) :http://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:524008660&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.mybans.pl/ aby poznać szczegóły.
 13. No spokoo propozycja, przydalo by sie jakies urozmaicenie 😄
 14. what kind of help do you need?
 15. hi guys :). I am looking for help for me and my girl. i am from France
 16. Problem został rozwiązany.
 17. Gracz został odbanowany.
 18. Demko czyste, dostajesz UB.
 19. Nick z Cs [F2P] вℓα¢к ηιηנα AliQ PL Admin banujący Spidi serwer Only Mireage Data zdarzenia 01-18-20 17:03 Opis sytuacji Byłem w kuchni widzę strzały od dżungli do okna więc skanuje z awp poczym patrzę że udało mi się zabic 1min pózniej dostaje bana Link do bana z SurceBans https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:454039368&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.mybans.pl/ aby poznać szczegóły.
 20. Twoje podanie zostało przyjęte.
 21. Można dać Ci szansę. Jestem na tak.
 22. Jestem za okresem próbnym + Aktywność na serwerze + Brak adminow
 23. Myślę ,że można dać Ci szansę jestem za okresem próbnym . +aktywność na serwerze +/- aktywność na forum. popracuj nad swoją kulturą na serwerze ,czasami nad tym nie panujesz
 24. 1. Nick na serwerze: Kot 2. Wiek: 19 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198368279129 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): 5/6 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/[F2P] Kot/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Dysponuje dużym doświadczeniem na temat Cs;go, mógłbym się przydaćz uwagi na częstą aktywność na serwerze oraz płynne kontrolowanie uczciwości gry. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: 3h dziennie około 9. Składka (SmS/Przelew/inne): sms 10. Kontakt: Steam,Ts
 1. Load more activity

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.