Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/22/20 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  Pod koniec sierpnia wita nas kolejny update dla Counter-Strike: Global Offensive. Deweloperzy zajęli się naprawianiem widoku trenera oraz poprawkami dla Swamp, Mutiny oraz Cache. [RÓŻNE] Naprawiono rzadki przypadek, w którym widok trenera mógł pozostać w trybie swobodnym. Naprawiono polecenie net_dumpeventstats by chronić je przed oszustwami. [MAPY] Swamp * Zwiększona wydajność * Nowy radar * Podniesiono dno wody dla lepszej czytelności graczy znajdujących się za łodziami * Naprawiono niewidoczne rozbryzgi wody * Dźwięki otoczenia są cichsze * Aby uczynić środek bardziej atrakcyjnym i zrównoważonym, dodaliśmy nową ścieżkę od środka do gniazda * Gniazdo ma teraz trochę więcej miejsca w kierunku nowej ścieżki, by uzyskać lepsze kąty * Zamknięte szczeliny w drewnianym ogrodzeniu na długiej A (T) * Ograniczono pole widzenia ze spawnu CT do A-long Mutiny * Polepszona wydajność we wszystkich obszarach mapy * Zmodyfikowana i ulepszona geometria * Dostosowano oświetlenie otoczenia, aby zapewnić lepszy kontrast wizualny * Usunięto liście na ścianie bombsite’u A * Dodano wiele miejsc resetowania bomby wokół A, B oraz doku * Przedłużono dok i przesunięto do tyłu spawn terrorystów, aby dać CT więcej czasu na przygotowanie * Dostosowano osłonę wokół mapy * Zmodyfikowana ściana na A dla czystych kątów i łatwiejszego wskakiwania na nią * Pociski przechodzące przez drzwi na B powodują mniejsze szkody * Obniżona część ściany na A. * Zmodyfikowana formacja skalna w górnej części od T do A w ścianę z cegły, aby poprawić widoczność i potencjał granatów * Naprawiono różne problemy z oświetleniem i teksturowaniem Cache * Delikatne ulepszenia wizualne * Naprawiono błąd z blokowaniem się drzwi * Naprawiono exploit Mołotowa w ciemni na środku * Zaktualizowana siatka .nav * Przywrócono funkcjonalność do dźwięków źródło IzakTV
 6. 0 points
  Na obecną chwilę jestem na nie, popraw aktywność na serwerze
 7. 0 points
  Bana dostałeś od ByczoFernadno który jeszcze C i się nie skończył /zamykam

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.