Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/30/19 in all areas

  1. 1 point
    Witam. Zapewne jest ktoś między Nami, kto nie wie zbyt dużo o danej osobie a chciałby się dowiedzieć dlatego pomyślałem, aby wyjść z inicjatywą i napisać takiego posta. Cóż mógłbym o sobie napisać .. hmm Jestem Patryk, mam 22 lata. Interesuję się przede wszystkim futsalem (halowa piłka nożna) , piłką nożną ( Fanatyk FB Barcelony) , oraz muzyką . W CS'a gram od małego, kiedy to zobaczyłem u kuzyna w co On tak gra i jakoś mnie to zaraziło . Ogólnie miałem dużą przerwę .. życie prywatne, praca , wiadomo % ? ale teraz się pozmieniało i wracam ze zdwojoną siłą. Pochodzę z pięknego miasta Kołobrzeg gdzie pracuje i mieszkam do dziś. Gdyby ktoś z Was chciałby się dowiedzieć czegoś, czego nie napisałem tutaj zachęcam śmiało do zapytania ! ? Pozdrawiam, ByczoFernando P.S zachęcam również resztę Państwa do napisania pod postem kilku słów o sobie, by to Nam łatwiej było się porozumieć !
  2. 1 point
    8/10 Pompuj synek ;)

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.