Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/27/20 in all areas

 1. Dotrwaliśmy do drugiego wytypowanego. Tym razem do spowiedzi przyszedł @ Majcon - Technik sieci. Zasady są takie same jak ostatnio. Wy zadajecie pytania; @ Majcon odpowiada. Jak na spowiedzi. Albo i nie. Nie wiem - nie znam się. =========================================================================== To teraz przypomnijmy Sobie zasady 1. Zabawa polega na zadawaniu pytań pod tym tematem. 2. Użytkownicy zadają pytania, na które wyznaczona osoba musi odpowiedzieć po określonym czasie. 3. Zadawane pytania muszą być zgodne z regulaminem forum. 4. Oso
  1 point
 2. Wielkie brawa dla naszego bobika @ Majcon za udzielenie odpowiedzi na tak dużo trudnych pytań !!! Pani @ Ishin proszę być przygotowanym, ponieważ za jakiś czas widzimy się z tobą w roli głównej!!! Dzięki wszystkim za branie udziału w zabawie. Widzimy się już niedługo!
  1 point
 3. Rozpoczynam nową zabawę na forum - Q&A Pierwszym wytypowanym jest @ ByczoFernando @ ByczoFernando jest do waszej dyspozycji przez najbliższe dwa tygodnie. Czyli od dnia dzisiejszego do 21.05.2020 Pytajcie o co chcecie. Delikwent nie może pominąć jakiegokolwiek pytania*! A teraz małe zasady żeby nie było ❤️ 1. Zabawa polega na zadawaniu pytań pod tym tematem. 2. Użytkownicy zadają pytania, na które wyznaczona osoba musi odpowiedzieć po określonym czasie. 3. Zadawane pytania muszą być zgodne z regulaminem forum.
  1 point
 4. Cześć! Wrzucam Wam do przeczytania wywiad prowadzony z nową administratorką sieci -ISHIN. Wywiad został przeprowadzony z Natalią "Ishin" administratorem MyBans.pl Zapraszam do czytania!!! Fresh: Witaj Zacznijmy standardowo, czyli od przedstawienia się czytelnikom naszego serwisu. Ishin: Cześć Wam. Nazywam się Natalia, w internecie działam pod nickiem Ishin. Można mnie spotkać w wielu miejscach. Czy to aplikacje, gry czy fora. Fresh: Jak rozpoczęła
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.