Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/03/19 in all areas

 1. 2 points
  Ja jednak jestem tego zdania, że trzeba wykazać się na forum. Na tę chwilę stworzyłeś konto tylko dla podania. Wykaż się też aktywnością na forum. Na tę chwilę jestem na " tak średnio bym powiedział "
 2. 1 point
  Cześć ^^ Niektórzy pewnie mnie kojarzą z dawien dawna. Niektórzy dopiero poznają. Jestem Natalia, lat 21. Oj dawno nie byłam na żadnym forum, więc dopiero się wdrażam w cały system, żeby sobie poprzypominać jak to było 😄 Interesuję się i w sumie zajmuję się grafiką wszelaką. Staram się liznąć coś z każdego tematu. Mam swoja stronę i fanpage na fejsie. Ale nie o tym tu teraz. Grać w CS'ka raczej nie gram. Kiedyś @ ozzi nie dał mi nawet jednego zabicia gdy graliśmy 1vs1 XD Więc wolę sobie pooglądać jak ktoś gra. So IEM welcome. A tak to zostanę tu na dłużej bo @ Jonkey wie gdzie mieszkam, więc nie mam wyjścia Haha. Nie no, chcę tu się trochę zadomowić. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy. Bo w sumie nie mamy wyjścia. W regulaminie jest zakaz mini wojen 😄 Cześć i czołem!
 3. 1 point
  Witaj na naszym skromnym forum
 4. 1 point
 5. 1 point
  Często Cię widuje na serwerze, mily jesteś i pomocny, jestem na tak 😄
 6. 1 point
  Przywitanie bez klusek z rosołem to jak nie przywitanie lecz wybaczam. Witaj i czuj się jak u siebie
 7. 1 point
  Myślę ,że można dać Ci szansę jestem za okresem próbnym . +/- wiek + aktywność - popraw aktywność na forum + zgłaszasz na u@
 8. 1 point
  Masaż pleców możesz mi zrobić:) Piwo czy wódka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.