Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Jonkey

Właściciel

Jonkey last won the day on July 4

Jonkey had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About Jonkey

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/29/1998

Recent Profile Visitors

2566 profile views
 1. 1 nie jest to wbudowane w aplikacjie i jej autor nie chce tego zrobić. 2. @ Fresh już to zrobił 3. Do przemyślenia 4. Nie ma sensu, gdyż taki mod serwer'a jest opcjonalny
 2. Twoje podanie zostało odrzucone.
 3. Twoje podanie zostało przyjęte.
 4. Przyjęty na okres próbny skontaktuj się z @ ByczoFernando lub mną w jednej wiadomości.
 5. W ciągu ostatnich 7dni łącznie 91 minut, jestem na nie.
 6. Twoje podanie zostało odrzucone.
 7. Serwer jest do CSGO czy 7 days to Die? Bo GT pokazuje dziwnie
 8. Twoja aktywność w ostatnim czasie bardzo spadła, trzy dni grania przerwa trzy dni bez grania. Popraw swoją aktywność a będę na tak.
 9. Może to być ciężkie z strony technicznej serwer'a.
 10. Jonkey

  Q&A Ishin #3

  1. Gdybyś miała gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła? 2. Z jakim muzykiem albo zespołem chciałabyś pójść na imprezę? 3. Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw? 4. Jaki film zawsze wyciąga Cię z dołka? 5. Jaka jest Twoja ulubiona obciachowa piosenka? 6. Jeśli do końca życia miałabyś jeść jedną kanapkę, z czym by była? 7. Jak ubrałaś się najgorzej w życiu? I czy masz to na zdjęciu? 8. Gdybyś mogła ustanowić święto, jakie by ono było? 9. Bohaterką jakiej książki chciałabyś być? 10. Gdybyś mogła być w czymś najlepsza na świecie, co by to było? 11. Jakie pomieszczenie lubisz najbardziej w swoim domu? 12. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, jaką jadłaś w życiu? 13. Jaki przedmiot, Twoim zdaniem, za 20 lat stanie się bezużyteczny? 14. Jeśli mogłabyś sobie zapewnić dożywotnie dostawy jakiegoś produktu, co by Ci dowożono? 15. Jaki jest najdziwniejszy zawód, jaki chciałaś wykonywać, będąc dzieckiem? 16. Gdybyś rządziła światem, kogo wybrałabyś na swojego doradcę? 17. Jaka była Twoja najgorsza randka w życiu? 18. Gdybyś przynajmniej raz dziennie musiała jeść ten sam posiłek, co byś wybrała? 19. Jaki byłby slogan sitcomu o Twoim życiu? 20. Jakiego powszechnie lubianego dania nie cierpisz? 21. Stoisz u bram niebios, a Bóg pyta: „Dlaczego miałbym Cię wpuścić?” Co odpowiadasz? 22. Gdzie są pieniądze za las? 23. Co robił koleś z krową, który odkrył mleko? 24. Dlaczego nutella smakuje lepiej ze słoika? 25. Kiedy skończy się na wspólnej? 26. Dlaczego horyzont jest chory? 27. Skoro mamy żel pod prysznic to istnieje żel pod wannę? 28. Dlaczego łódź podwodna nie pływa pod wodą tylko w wodzie? 29. Jaki jest synonim słowa "synonim:" 30. Kto był ankietowanym w familiadzie? 31. Gdzie sika pani z kiosku? 32.Czy opłaca się mówić dowidzenia niewidomemu? 33. Czy koleś z Jeden Osiem EL już zapomniał?

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.