Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

reienbeast

Zarejestrowany

Community Reputation

2 Neutral

About reienbeast

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jestem na nie, ponieważ wiele graczy nie przepada za tobą w tym ja, nie odnosisz się z kulturą do starszych i nawet czasem zdarzy ci się powyzywać jak coś ci nie wyjdzie ? Poza tym aktywność na forum jest nikła, wchodzisz i piszesz kolejne podanie.
  2. Jestem na nie ponieważ dużo graczy nie przepada za tobą i twoim zachowaniem
  3. Często cie nie widuję ale gdy już spotkam to można przyjemnie pograć razem w drużynie. +wiek +składki -czas grania (pograj jeszcze troche Jestem na tak
  4. 1. Nick na serwerze: reien 2. Wiek: 16 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/reien2k/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): 6.5/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27165/top_players/?query=reien 7. Dlaczego Ty?: Tutaj się troche rozpiszę.. a więc zacznijmy od tego że gram na tym serwerze bardzo często, tak naprawde kiedy tylko mam czas. Grając już na serwerze widuję stałych graczy z którymi mam dobry kontakt, lecz również są przypadki gdzie gracze (w 99% F2P (Free 2 Play) z swiezymi kontami grają na wszelakich wspomagaczach przy czym również wyzywają innych na wszelakie sposoby. Tacy gracze są na serwerzeb ardzo często. Na ogół rzecz biorąc do napisania owego podania zachęciło mnie to że gram juz na tym serwerze od niedawna a potrafie przesiedziec na nim kupe czasu bawiąc sie dobrze ale nieuczcciwi gracze czy tez osoby które nie mają w sobie nawet odrobine kultury osobistej potrafią psuć bardzo rozgrywke i humor. Również zauważyłem że admini rzadko są na serwerze a bardzo nam graczom brakuje ich obecnosci w takich sytuacjach ktore podałem, jak mowie malo kiedy widuje adminow od czasu do czasu widze ByczkaFernando czy też PanaTadeusza do których oczywiscie nic nie mam bo nawet przy mnie nakładali sluszne kary oraz są oni mili w stosunku do graczy. Myślę ze nadam się do funkcjonowania jako Admin ze wzgledu na dobry kontakt z innymi graczami z którymi gadam, smieje sie i tym podobne. Dodam od siebie jeszcze to iż nie mam napisane 10 postow na stronie internetowej poniewaz byla to szybka decyzja co do funkcjonowania jako admin i mam juz dosc gdy inni psują rozgrywke innym graczom czy tez występują osoby ktore wyzywają czy biegają za danym graczem ktory nic nie zrobił z Negevem i ładują w niego cały magazynek. Co do postów nadrobię to będąc w administracji!. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: Duża większość czasu po szkole (czyli po 15 i szacuję tak 3-5 godzin) do późna, a w weekendy większość część dnia. 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Jestem w stanie płacić składki poprzez jakis przelew ew. PaySafeCard. 10. Kontakt: reien2k@wp.pl lub wiadomość prywatna na FB: Oliwier Winiecki (do rozpoznania profilu proszę spojrzeć na biogram : (hoes mad) co bedzie oznaczalo ze jestem to ja), TeamSpeak3 Dodam od siebie jeszcze iż miałem Admina na serwerach AWP (serwery bydgoszcz.pl nie mam pojecia czy dalej funkcjonują) i wkładalem w to cale swoje serce.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.