Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Shtoooo ?!

Zarejestrowany

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About Shtoooo ?!

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. ☯Shtooo?! 2. 16 (06.12.2003) 3. https://steamcommunity.com/id/Shtoooo/ 4. Tak 5. 5/10 6. https://www.gametracker.com/search/?search_by=online_offline_player&query=☯Shtooo%3F! https://www.gametracker.com/search/?search_by=online_offline_player&query=Niruk+mybans.pl https://www.gametracker.com/player/[F2P] Święty Parapecik/ Było ich więcej, ale nie pamiętam nick'ów. 7. Ostatnio na serwerze z adminów widuję tylko AndrE i majkiego, więc pomyślałem, że pomocna dłoń się przyda. Mam dużo godzin przegranych na serwerze jak i w CS'ie, umiem przez to rozpoznać, czy dany gracz posiada wspomagacze lub ich nie posiada. Wiem, że moja aktywność z ostatnich tygodni jakoś nie jest wysoka, lecz miałem przerwę od CS'a i powróciłem do niego 3 dni temu (około). Jak zacząłem znów grać, to prawie codziennie widzę chociaż jednego cheatera, a żadnego administratora nie ma na serwerze. 8. 2-6h 9. PSC | Skiny 10. Steam, Discord, FB, TS
 2. Głos oddany dziś 13:38.
 3. Gracz jest miły, często go widywałem na serwerze. Jak najbardziej jestem na TAK.
 4. Najwyraźniej będziesz musiał chwilę poczekać.
 5. Oglądałem Ciebie ponad pół meczu. Miałeś różne dziwne zachowania, które mogły wskazywać na posiadanie WH. Dałem Ci bana, lecz jakiś czas później pomyślałem sobie, że niekoniecznie mogłeś je mieć. Przepraszam, że tak niegodnie się zachowałem. Zasługujesz na UB. Edit : Niestety nie mam uprawnień na dawanie UB, więc nie mogę Ciebie odbanować.
 6. Jestem na tak. Jesteś miły i pomocny. Popraw aktywność na forum. :)
 7. 1. Shtoooo ?! | ECO 2. 16 3. https://steamcommunity.com/id/Shtoooo 4. Tak 5. 5/10 6. https://www.gametracker.com/player/[F2P] Shtoooo %3F! | ECO/145.239.236.193:27165/ 7. Czasami jak gram na serwerze widzę cheatujących graczy oraz "ruskie szczenięta", które ciągle krzyczą, a jak się do nich mówi, żeby rozmawiali po angielsku lub po polsku, to zaczynają jeszcze bardziej krzyczeć, to brakuje mi takiej osoby, która by temu zapobiegła. 8. Mogę poświęcić w piątki 3-6 godzin, w weekendy do 8 godzin. Czasami zdarzają się dni w tygodniu, w których przebywam na serwerze. 9. Składka : PSC 10. Steam / Discord

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.