Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Lex Phantomhive1337

Zarejestrowany

Lex Phantomhive1337 last won the day on October 12 2019

Lex Phantomhive1337 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Lex Phantomhive1337

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. +Wiek +Aktywność na serwerze (widuję go tam prawie codziennie) -Znajomość SourceModa ale wierzę, że szybko się nauczysz Jestem na tak.
  2. 1. Nick na serwerze: Lex Phantomhive 2. Wiek: 19. 3. Link do twojego profilu na Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198300989895/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam. 5. Znajomość SourceModa (1/10): 7.5/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Lex Phantomhive/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego ty?: Myślę, że nadawałbym się na admina, ponieważ pomimo krótkiego czasu gry na tym serwerze, zdążyłem złapać dobry kontakt ze stałymi graczami na serwerze, zauważyłem, że na serwerze brakuje aktywnych adminów, przez co serwer zmaga się z problemem cheaterów, wręcz ciężko bez dnia, w którym nie spotkamy na serwerze przynajmniej jednego cheatera i myślę, że mógłbym w większym lub mniejszym stopniu pomóc społeczności serwera wyzbyć się graczy, którzy psują w ten sposób grę czasem do niej wręcz zniechęcając. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: W tygodniu do 4 godzin, natomiast w weekend lub inne dni wolne od szkoły nawet do 5/6 godzin. 9. Składka: Przelew/Psc 10. Kontakt: przez steam, ts. Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania ?

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.