Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Wieczorovskyyy

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Wieczorovskyyy

  • Rank
    Junior Member
  1. Nick z Cs'a: wieczorovskyyy Key-Drop.pl Admin banujący: >>MyBans.pl<< OnlyMirage! [GOMOD/KNIFE... Serwer: Only Mirage Data zdarzenia: 18.05.2020 godzina +/- 19:00 Opis sytuacji: Zacznę od tego gdyż od mniej więcej tygodnia zacząłem ponownie grać na serwerach społeczności oraz ogólnie na tym serwerze gdyż pierwszy raz na tym serwerze zagrałem jak świadczy odwołanie od unbana na forum w marcu 2019 roku gdyż. (dodam jeszcze że niedawno powróciłem do cs'a po 4 miesięcznej przerwie ale to chyba mało istotne). Przez ten tydzień grania na serwerze, praktycznie ciągle miałem jedne z lepszych dla mnie akcji grając przez 4 lata w Counter Strike'a, oraz sam miałem gorsze styczności z graczami gdyż cały czas rzucali do mnie wiadomościami "cheater" albo wyzwiska... Dzisiaj podczas środku bądź końca rundy, prowadząc 25+ fragami, dostałem bana z powodem "Wallhack" po prostu normalnie grając jak zwykle. Nie wiem czy to po prostu że trochę robię formę w Counter Strike'u planując wbić DMG na mmach ale wiem też że 2 osoby przede mną które były czyste, dostały bana z tym samym powodem. Link do bana z surcebansa (https://mybans.pl/sourcebans/) : https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:442917295&advType=steamid&Submit# Wycinek bana z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.mybans.pl/ aby poznać szczegóły.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.