Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Demogorgus

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Demogorgus

  • Rank
    Junior Member
  1. https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:420527829&advType=steamid&Submit Witam, zauwazylem dzisiaj ze dostalem bana za ,,duplikowane konto". Chcialbym sie do niego odniesc ze nie tylko ja gram na adresie ip podanym w linku, tylko kazdy z mojej rodziny z niego kozysta oraz osoby podlaczone do niego. Wrocilem ze szkoly o godzinie 16:20 i chcialem sobie zagrac na fajnym serwerze z mila atmosfera. Nie lubie grac MM poniewaz ludzie tam sa toxic i wyzywa kazdy taki ,,polaczek" od debili i scierw. Przyznam ze moj brat tez gra w cs go i prawdopodobnie dlatego dostalem bana za duplikowane konto poprzez niewiedze administratora lub osoby dajacej ten ban. powod bana: ,,duplikowane konto" przez: console nick Pies Inspektora Gadzeta

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.