Jump to content

mybans.pl HappyV

Admin SerweraMirage
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About mybans.pl HappyV

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 10/31/2006

Converted

 • Lokalizacja
  lodz
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

772 profile views
 1. Rzadko widuje cię na serwerze i na forum. Więc na razie jestem na nie.
 2. Gracz ''Pan Wiesław'' jak na powyższym zrzucie ekranu ma możliwość kupienia. A z tego co mi wiadomo ten gracz nie posiada admina.
 3. Można zakupić scara i inne zablokowane bronie.
 4. Gdy osoba posiadająca admina na serwerze only mirage napisze na czatcie tekstowym to niech będzie obok napisane że posiada rangę admin. Myślę że to by ułatwiło pracę adminą.
 5. I też nie wspomniałeś o tym że właśnie ty mi groziłeś tym że znasz administracje i właściciela serwera. I że jak dobrze pójdzie to zostanę wydalony z posady admina.
 6. Pominąłeś 1 aspekt po tym jak ja ci napisałem żebyś zaczął ,grać napisałeś ''nie płacz'' . Więc potraktowałem to jak zniewagę admina. I nie dostałeś bana na 10m za tekst ,,No to może go zbanujesz a nie sobie grasz z nim w teamie żeby topke sobie wbijać" .Tylko za dalszą dyskusje ,po poproszeniu cię o to byś zaczął grać. I takie pytanie grożenie to jest mówienie że powód bana jest podany? I chciałbym dodać że jak rozmawiam z tobą a ''twój kolega'' wtrąca się chamsko w rozmowę to nie mam zamiaru z nim rozmawiać o czymś w czym nie jest zamieszany ,z tond tekst ,, Nie będę z tobą dyskutować".
 7. W rundzie pistoletowej osoby z vipem mają 1200$ przez to mogą sobie kupić pma.
 8. Zgadzam się .Lecz pamiętajmy że to jest serwer społecznościowy.
 9. 1. Nick na serwerze: Ra's al Ghul Mybans.pl 2. Wiek:15 3. Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198836898325 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): 9/10, zapoznałem się z podstawowymi komendami, które są w poście na forum, jak i również z komendami Rcon. 6. Link do GameTracker:https://www.gametracker.com/player/[F2P] Ra’s al Ghul HitRow.pl/145.239.236.193:27165/ /https://www.gametracker.com/player/Ra’s al Ghul Mybans.pl/145.239.236.193:27165/ Jeszcze link do starego nicku: https://www.gametracker.com/player/Ⓗ🅰Ⓟ🅿Ⓨ/14
 10. Jestem na tak gracz: -aktywny -zgłasza cheaterów -miły
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.