Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

AndrE

Zasłużony
 • Content Count

  119
 • Posts on chatbox

  363
 • Entries on Chatbox

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Time Online

  4d 3h 13m 17s

AndrE last won the day on January 15

AndrE had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

6 Followers

About AndrE

Recent Profile Visitors

1802 profile views
 1. Ruski klimat zawsze na propsie 😄
 2. Problem został rozwiązany.
 3. Brak zainteresowania tematem.
 4. Na demku nie widać zbyt wiele podejrzanych akcji ,narazie dostajesz UB,ale pamiętaj że będziesz pod stała obserwacją .
 5. Myślę ,że można dać Ci szansę jestem za okresem próbnym . +aktywność na serwerze +/- aktywność na forum. popracuj nad swoją kulturą na serwerze ,czasami nad tym nie panujesz
 6. Tak jak wyżej napisane dodanie nowych piosenek niestety nie jest takie proste, ale myślę że sprostamy temu wyzwaniu i je dodamy.
 7. Z tego co widzę w consoli na tym koncie Bewolf dostałeś bana za zduplikowne konto ,a konto na którym grałeś na WH jest [F2P] pollear216 także takie samo IP. Bana na tym koncie dostałeś 12.01.2020 r ,a odwołanie piszesz 14.01 .2020 jeszcze nie na ten nick co trzeba. Rozumiem chciałeś sobie poczitować na F2P i nie spodziewałeś się ,że masz takie samo IP na main koncie. Dodatkowo na odwołanie od bana miałeś 24h ,niestety czas minął co skutkuje brak UB.
 8. Jestem na Tak. Aktywność na serwerze + Popraw troszkę aktywność na forum (Ważne że jesteś aktywny na serwerze) +brak administracji
 9. Temat został zamknięty.
 10. Również uważam,że to dobry pomysł ,przemyślimy to sprawę . 🙂

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.