Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

AndrE

Zarejestrowany

Everything posted by AndrE

 1. 1. Nick na serwerze: AndrE 2. Wiek: 23 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198073844260/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): Ciężko stwierdzić 8/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/AndrE/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Jestem osobą aktywną i bardzo pomocną ,a adminem chcę zostać dlatego ,że bardzo rzadko jest jakiś admin i wiele osób do mnie pisze na steam Andre wejdz jest cziter andre wejdz naduzywanie mikrofonu wyzwiska i tak właśnie jest. Na serwerze grają młodzi co mają po 10 lat i robią sobie zabawy nadużywają mikrofonu ,że nie da się grać,dosłownie wchodzę na serwer mutuje cały mój team . 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?:Na serwerze jestem w stanie poświecić tyle czasu ile chce. Jestem mobilny i w każdej sytuacji mogę wejść i zbanować . 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Przelew 10. Kontakt: Steam ,FB ,TS
 2. Co do twojej osoby nie mam przekonania odnośnie nadużywania admina ,oraz prawidłowej weryfikacji osób podejrzanych o czitowanie,ale jestem za okresem próbnym .
 3. Jestem na nie ,konto utworzone pod podanie 1 dzień przegrane na serwerze nie uważasz ,że to nie ten czas ,oraz nie znasz zasad panujących na forum . Pozdrawiam AndrE
 4. AndrE

  Podanie

  Myślę ,że można dać Ci szansę ,okres próbny wchodzi w grę . +aktywność - wiek - znajomość sourseModa ( jestem przekonany ,że nie znasz soursemoda 10/10 ( 10/10 - Wiesz wszystko o SourceMod i umiesz pisać pluginy.)
 5. Tak jak wyżej napisane popraw aktywność na serwerze od jakiegoś czasu grasz sporadycznie na daną chwilę jestem na nie
 6. Jestem na nie ,nie znasz podstawowego regulaminu forum ,kłamiesz w w znajomości sourcebansa, dodatkowo za młody a później kończy się naduzywaniem admina i utrata po 2 dniach. Spróbuj za jakiś czas popraw swoje zachowanie, ponieważ pamiętam że byłeś bardzo dziecinny.
 7. Uważam, że rozpisanie demka rozwiąże całą sytuację.
 8. Jestem na nie , nie znasz podstawowych zasad panujących na forum (brak zastosowania się do wzoru ) ,konto do podania.
 9. Jestem na Nie wczoraj pisałeś podanie na moderatora dziś na redaktora? Zdecyduj się kim chcesz zostać ,a następnie pisz kolejne podanie w jakimś przedziale czasowym nie wszystko na raz . Jeżeli chcesz robić wywiady zawsze możesz robić bez rangi Redaktor. (jesteś na forum od 2 dni także nie oczekuj wszystkiego po 2 dniach)
 10. Była już taka propozycja odnośnie strzykawki ,ale okazała się zbyt mocna dlatego została odrzucona .
 11. Jestem na Nie ,nie spełniasz wymagań tak jak napisałeś na forum jesteś od 2 dni .
 12. AndrE

  Wywiad - Ishin

  Tak jak wyżej napisane w wywiadzie zdecydowanie za mało zadanych pytań ,ale pierwsze koty za płoty mam nadzieję ,że kolejny będzie lepszy .
 13. Myślę, że można dać Ci szansę jestem za okresem próbnym.
 14. Dzisiejsza aktualizacja CS:GO poprawia podnoszenie broni obok leżących granatów. Naprawiono ich obrażenia wokół małych obiektów, a także kilka pomniejszych błędów, które znajdziecie poniżej. [ROZGRYWKA] Poprawione podnoszenie broni klawiszem użycia gdy obok leżą granaty. Granaty wybuchowe będą teraz prawidłowo zadawać obrażenia wokół małych obiektów takich jak schody. Zakładnicy nie będą już zasłaniać granatów błyskowo-hukowych, umożliwiając oślepianie graczy znajdujących się za nimi. Paralizator nie będzie odbierany graczom, którzy zaczynają z nim rundę bez pistoletu, a paralizatory z możliwością ładowania są teraz ładowane na początku rundy. Naprawiono resetowanie odliczania samozniszczenia drona w Danger Zone, z powodu obrażeń od strefy lub powtarzanych poleceń gracza. [PURE SERVER] Dodano ustawienie sv_pure_allow_loose_file_loads dla serwerów gry by kontrolować, czy pliki stron trzecich mogą być ładowane przez klienta. Użytkownicy mogą posiadać pliki zewnętrzne na dysku, ale zostaną one zignorowane podczas gry na serwerach. Jeśli użytkownicy załadowali już pliki stron trzecich do pamięci gry, ich klient gry musi zostać zrestartowany, by połączyć się z serwerami. Dodano ustawienie sv_pure_allow_missing_files dla serwerów, aby kontrolować co dzieje się z klientami, które ładują brakujące pliki na serwer. Po wyłączeniu, jeśli podłączony gracz załadował pliki stron trzecich do pamięci gry, gdzie brakuje serwera, zostanie wyrzucony. Dodano komunikat wyjaśniający, który plik jest niezgodny z konfiguracją serwera i spowodował rozłączenie. [RÓŻNE] Poprawione animacje wyposażenia w menu zakupu dla kilku agentów i kombinacji broni. Naprawiono wyświetlanie wskazówek w niektórych językach (np. “Sfrutteranno” w języku włoskim). Dodano ustawienie con_allownotify, aby umożliwić ukrywanie powiadomień w prawym górnym rogu, np. “Overflowed CClientRenderablesList” które pojawia się w rozdzielczościach 21:9. Żródło IzakTV.
 15. Głos oddany 21:11

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.