Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!

4Fun

Admin Serwera
 • Content Count

  25
 • Posts on chatbox

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About 4Fun

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 02/19/2003

Converted

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Na tak głównie za wiek ale wierzę że będzie nam się dobrze współpracować 😉
 2. » Minimum 16 lat. + » Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze. + » Posiadanie mikrofonu. + » Brak jakichkolwiek kar na forum / innych naszych serwerach. + » Znajomość komend admina oraz posługiwanie się menu admina. + » Dobry kontakt z graczami oraz administracją. + » Składka. - 1. Nick na serwerze: PanTadeusz 2. Wiek:16 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/NajlepszyChceNaprawdeByc/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak i korzystam z niego dość regularnie, głównie w celu wprowadzenia fajnej atmosfery. Co oczywiście nie wiąże się z psuciem rozgrywki. Np. gadanie podczas gdy ktoś gra 1v1 5. Znajomość SourceModa (1/10): 6.5 jeśli trzeba to się douczę ale myślę że to na tą chwilę wystarczy. 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/PanTadeusz/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, odpowiedzialny, kiedy trzeba poważny i stanowczy, potrafię zdobyć szacunek nawet u starszych dzięki czemu mam dobry kontakt z innymi na serwerze. Mam teraz dużo wolnego czasu. Grałem na tym serwerze jeszcze za czasu gdy jeszcze należał do MFa i mam do niego duży sentyment. Znam się na czitach byłem w UBt na kilku sieciach no i oglądałem Detektywa Izaka xD. Staram się aby w mojej drużynie wszyscy odnosili się do siebie z szacunkiem i grali głownie 4Fun. Często gram w porach nocnych 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: Od 1-3 godzin dziennie w tygodniu po 3-5 godzin w weekendy. 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Niestety nie ale myślę że skoro i tak będę kupował VIPa to wszystko się wyrówna. 10. Kontakt: FB, Steam, GG, Forum.
 3. Na nie: -podanie na odwal się -wiek - znajomość sm bardzo słaba - brak GT
 4. No powiem tak szczerze że normalnie był bym na Nie ale myślę że w obecnym składzie adminów będziesz jednym z lepszych dlatego jestem za okresem probnym. -10H to nie za duzo mam nadzieję że to szybko nadrobisz. - niepotrzebne te kolorki, tylko oczy od nich bolą +Wiek -Konto pod podanie +Doświadczenie
 5. 4Fun

  Oceń piosenkę!

  Boże co wy tu wysyłacie ja tu pozamiatać musze. 4/10 THE END
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.