Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

4Fun

Zarejestrowany
 • Content Count

  29
 • Posts on chatbox

  30
 • Entries on Chatbox

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4h 26m 16s

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About 4Fun

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 02/19/2003

Converted

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Na nie i tak zostanie nie widzę cię jako administratora serwera
 2. Jestem na nie jak wchodzę do gry to na serwie jest po 2-3 adminów
 3. Jestem na tak przyda się ktoś do pomocy w razie potrzeby będę mógł w czymś pomóc podpowiedzieć
 4. Taki ten serwer meh ale wsm może przyczynić się do rozwoju tej sieci ale tak na dłuższą metę nie widzę tego serwera.
 5. Na tak głównie za wiek ale wierzę że będzie nam się dobrze współpracować 😉
 6. » Minimum 16 lat. + » Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze. + » Posiadanie mikrofonu. + » Brak jakichkolwiek kar na forum / innych naszych serwerach. + » Znajomość komend admina oraz posługiwanie się menu admina. + » Dobry kontakt z graczami oraz administracją. + » Składka. - 1. Nick na serwerze: PanTadeusz 2. Wiek:16 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/NajlepszyChceNaprawdeByc/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak i korzystam z niego dość regularnie, głównie w celu wprowadzenia fajnej atmosfery. Co oczywiście nie wiąże się z psuciem rozgrywki. Np. gadanie podczas gdy ktoś gra 1v1 5. Znajomość SourceModa (1/10): 6.5 jeśli trzeba to się douczę ale myślę że to na tą chwilę wystarczy. 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/PanTadeusz/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, odpowiedzialny, kiedy trzeba poważny i stanowczy, potrafię zdobyć szacunek nawet u starszych dzięki czemu mam dobry kontakt z innymi na serwerze. Mam teraz dużo wolnego czasu. Grałem na tym serwerze jeszcze za czasu gdy jeszcze należał do MFa i mam do niego duży sentyment. Znam się na czitach byłem w UBt na kilku sieciach no i oglądałem Detektywa Izaka xD. Staram się aby w mojej drużynie wszyscy odnosili się do siebie z szacunkiem i grali głownie 4Fun. Często gram w porach nocnych 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: Od 1-3 godzin dziennie w tygodniu po 3-5 godzin w weekendy. 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Niestety nie ale myślę że skoro i tak będę kupował VIPa to wszystko się wyrówna. 10. Kontakt: FB, Steam, GG, Forum.
 7. Na nie: -podanie na odwal się -wiek - znajomość sm bardzo słaba - brak GT
 8. No powiem tak szczerze że normalnie był bym na Nie ale myślę że w obecnym składzie adminów będziesz jednym z lepszych dlatego jestem za okresem probnym. -10H to nie za duzo mam nadzieję że to szybko nadrobisz. - niepotrzebne te kolorki, tylko oczy od nich bolą +Wiek -Konto pod podanie +Doświadczenie
 9. 4Fun

  Oceń piosenkę!

  Boże co wy tu wysyłacie ja tu pozamiatać musze. 4/10 THE END

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.