Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

GEAZY

Zarejestrowany
  • Content Count

    6
  • Posts on chatbox

    11
  • Entries on Chatbox

    11
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1
  • Time Online

    45m 25s

GEAZY last won the day on January 6

GEAZY had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About GEAZY

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. czy mam się do kogoś zgłosić ?:)
  2. 1, Geazy 2. 17 3. https://steamcommunity.com/profiles/76561199003578860/edit 4. Tak 5. 5/10 6. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27165/top_players/?query=GEAZY 7. Chciałbym zostać adminem ponieważ , na naszym serwerze jest ich nie duża aktywność , serwer potrzebuje więcej osób z możliwościami takimi jak np. wyciszeniu lub wyrzucenie gracza który łamie zasady serwera (co ostatnio jest potrzebne co raz częściej). Pomysł na moją kandydaturę na admina nie wziął sie tylko z mojej głowy , wiele osób na serwerze zalecało mi zostanie adminem z powodu wysokiego poziomu gry oraz dojrzałości. 8. Aktualnie jestem na nim codziennie od 3 do 5 godzin z powodu przerwy od szkoły oraz pracy , lecz czas przybywania na serwerze nie zmieni się drastycznie ale tylko od 2 do 4 godzin dziennie a w weekendy od 3 do 6 . 9. paysafecard Dziękuje za uwagę ! mam nadzieje o pozytywne rozpatrzenie mojego podania 😉 10. discord , ts3 , steam
  3. Ostatnimi czasu gracze serwera zauważyli niską aktywność adminów oraz zbyt małą ilość adminów . Jest prośba o zaniżenie rygoru na admina oraz o wyższą aktywność adminów na serwerze . dziękuje za uwagę (post nie miał na celu urażenia kogokolwiek )
  4. Jest propozycja ode mnie oraz od wielu osób na serwerze aby vip od godziny 24:00 był za darmo do godziny 7:00. Zalety - -wzrosła by aktywność graczy po godzinie 24:00, i nie tylko . -serwer wzbudzał by większe zainteresowanie w śród graczy csa. Wady- -uzależnienie od serwera my.bans (dla niektórych może być to zaleta) dziękuje za uwagę 😉

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.