Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Wiatru

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Wiatru

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday February 22

Converted

 • Lokalizacja
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. jest to do poprawy ze względu na to że poświęcałem teraz więcej czasu operacji którą skończyłem
 2. 1. Nick na serwerze: Wiatru 2. Wiek:14 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199025337039/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): 7 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Wiatru/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Chciałbym zostać adminem ponieważ mam już trochę doświadczenia ze względu na to że byłem w UBT na innej serwerowni,wiem mam 14 lat ale myślę że warto próbować, spędzam trochę czasu na serwerze a nie ukrywam jest to mój ulubiony serwer i brakuje trochę administratorów bo dosyć rzadko widzę ich na serwerze i często się widzi cheaterów oraz toxiców którzy niszczą rozgrywkę. 8.Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: 1-4h 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Tak 10. Kontakt: steam, mail, fb: Mati Rak Proszę o rozpatrzenie mojego podania, Pozdrawiam?
 3. Spoko jest
 4. Cześć ostatnio pracowałem nad takim avatarem. Co sądzicie?
 5. Mam Propozycje dotyczącą tego że jak ktoś zgłosi błąd serwera który później zostanie naprawiony, to dostaje w nagrode vipa na 5h. mam nadzieje że mój pomysł wejdzie w życie ? Pozdrawiam

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.