Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

3.0 Neon j4p.pl

Zarejestrowany

Community Reputation

2 Neutral

About 3.0 Neon j4p.pl

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 12/18/2008

Converted

 • Lokalizacja
  Parczew
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3.0 Neon j4p.pl

  Q&A Majcon

  1. Lidl czy biedronka? 2.Jakie 5 rzeczy byś wziął do bunkra? 3.Wakcja w Polsce czy zagranicą? 4.Wino białe czy czerwone? 5.Schabowy czy mielony? 6. Na co byś przeznaczył 1 milion z wygranej w totolotka? 7.Gdzie wolisz mieszkać w mieście czy na wsi? 8.Psy czy koty? 9.Czy oglądałeś Dragon balla? 10.Jaka jest twoja ulubiona potrawa z dzieciństwa?
 2. wiem że na forum nie ma discorda My bans, więc polecam stworzyć :]
 3. pisało na głównej stronie steam
 4. ale mi pisze że trzeba 3056x3056 a avatar na steam ma jakie?
 5. Rodzaj grafiki: Avatar steam Temat: Avatar Kolorystyka: Niebieski Napis: Neon Preferowane tło: W załączniku Uwagi: Obrazek ma być 3056x3056 pixeli.
 6. By zagłosować na najlepszego Administratora skomentuj to nickiem danego Administratora Np. : ByczoFernando Pod koniec Maja wyłonię zwycięzcę.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.