Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

♠нαq¢zυ♠? (◣_◢)

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About ♠нαq¢zυ♠? (◣_◢)

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Kwejk Pepsi vs cola
  2. Robi fajne przeróbki z Cs go a to jego q&a
  3. 1. Nick na serwerze:♠нαq¢zυ♠? (◣_◢) 2. Wiek:16 3. Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199010568930/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10):5/10 Zapoznałem się z podstawowymi komendami z forum. 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/♠нαq¢zυ♠? (◣_◢)/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Myślę , że jestem osobą lubianą na serwerze , dobrze dogaduje się z graczami , jestem chętny do pomocy. Posiadam szacunek do młodszych graczy z serwera i staram się często pomóc im odnaleźć na serwerze . Rozumiem , że mam zerową aktywność na forum , lecz to nadrobię.Wiem , że gametracker wygląda nieciekawie ale było to spowodowane brakiem słuchawek przez 3 tygodnie. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: W tygodniu od 3 godzin do 4 dziennie. A w weekendy od 6 w górę. 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Sms 10. Kontakt: Steam, Facebook , Teamspeak

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.