Jump to content

Eriken Key-Drop.pl

Zarejestrowany
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Eriken Key-Drop.pl last won the day on April 12

Eriken Key-Drop.pl had the most liked content!

About Eriken Key-Drop.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Eriken Key-Drop.pl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Dokładnej godziny nie pamiętam, ale to było chyba chwilę przez 10.
 2. Jak widzę twoje kłamstwa to aż śmiać mi się chce. Napisałeś, że używałem zbyt często mikrofonu, a to jest nie prawda bo mówiłem tylko info, a nie tak jak ty z innymi adminami zamiast grać to sobie rozmawiacie o czymś innym i to przeszkadza w graniu. Nie wtrącałem się w żadne wypowiedzi a zwłaszcza w podawane info, a jeżeli tak uważasz to gdzie masz jakieś dowody? Bo kłamać każdy umie. A to co dalej pisałeś to już jest bardziej żałosne. Normalnie zapytałem się czemu uderzyłeś mojego kolege, a ty nic nie odpowiedziałeś jakbyś nie wiedział co odpowiedzieć. Po zapytaniu się i nie dostaniu odpowiedzi na moje zadane pytanie wyrzuciłeś mnie z serwera. Po chwili wszedłem na serwer jeszcze raz i NORMALNIE zapytałem czemu mnie wyrzuciłeś i wtedy dostałem mute na 30 minut .
 3. Chciałbym złożyć skarge na powyżej podanego admina. W czasie rundy gdy Storox zginął przez mojego kolege, wkurzył się i komendą uderzył go i zabrał mu hp. Po chwili zapytałem się Storoxa czemu go uderzył, nic mi nie odpowiedział tylko wyrzucił mnie z serwera. Gdy wszedłem znów na serwer zapytałem się go czemu mnie wyrzucił z serwera i po raz kolejny nic nie odpowiedział tylko dał mi mute na 30 min. Takich adminów nie powinno być.
 4. 1.Nick na serwerze: Eriken 2.Wiek: 16 3.Link do twojego profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198948009233/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 5. Znajomość SourceModa (1-10): 8,5/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/[F2P] Eriken/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty: Ponieważ czasem jak gram to nie ma admina na serwerze i w tym czasie ktoś przeszkadza innym w graniu np.(dmucha w mikrofon, gada po innym języku, kłóci się z innym, itp.). Chciałbym być adminem, ponieważ lubię rozwiązywać sprawy, kłótnie itp. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze: 4-7h 9. Składka (SMS/przelew/inne) : przelew, psc. 10. Kontakt: Discord, Steam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.