Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

st0roXx

Zarejestrowany

Community Reputation

3 Neutral

About st0roXx

 • Other groups Zarejestrowany
 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gracz aktywny, miły często go widze na serwerze. jestem za okresem próbnym
 2. Drogi graczu na serwerze nie jestem toksyczny tylko im pomagam. Wiadomości o treści ez zostały wysłane ponieważ dostałem te same wiadomości od ciebie na twoim 2 koncie steam. Nie wiem jak się wywyższam rangą admina. Dużo aktywnych graczy mnie chwali.
 3. Po zobaczeniu demka kilka razy zauważyłem że jesteś jednak czysty. Nie potrzebnie posłuchałem sie innych graczy. Z mojej strony moge tylko przeprosić i napisac do wyższej rangi żeby dali ci ub wiem że oberwe za to albo nie będe już dalej adminem ale nie chce karać uczciwych graczy. Ostatnio za dużo rzeczy dzieje sie w moim życiu i nie wyrabiam. Jeszcze raz przepraszam
 4. Na serwerze robie i to dużo. Zbanowałem dzisiaj 2 cheaterów, a że w tamtej sytułacji nie dałem bana to jest prawda. Przyznaje sie nie dałem bana bo nie zdążyłem to był wtedy 1 dzień jako admin. W tamtej sytułacji gdzie cie blokowali to słyszałem z twojej strony wulgarne i brzydkie słowa za które ty też powinieneś zostać ukarany. A uderzanie kogoś nożem to jest normalne
 5. Gruby, na spectcie byłem ponad 10 minut i obserwowałem twoje akcje. Były podejrzane ale pomyślałem że mogłbyś mieć dobry dzień, dlatego poszedłem do terrorystów grać dalej, ale to co zobaczyłem to wykluczyło moje podejrzenia i byłem pewny że masz wh. Scanowałeś gości z awp przez smoke. Oraz wiedziałeś gdzie są przeciwnicy i byłeś ciągle wcelowany. Masz rekrut 1 ( poziom w cs'go ) oraz profil prywatny.
 6. Nick podejrzanego: CHEATER MAN Serwer: my.bans.pl Only mirage IP/Steam ID : STEAM_0:1:5506612622020-05-27 19-13-13.mkv Link do demka: demko jest obok jego steam id. Przepraszam za lagi na demku. Czas akcji: 19.00 (27.05) Opis zdarzenia: Gość lata w wh i aim botem. Mówi że to jego 4 konto na mybans.pl i czeka aż admin go zbanuje.
 7. dodanie do skrzynek drop: 1. Tych pieniędzy w grze. 2. Usunięcie komendy /agents i jak ktoś chce agenta to może wylosować go tylko w skrzynce. 3. wybór broni w jednej rundzie to co ma vip. 4. dodanie większej ilości noży
 8. 1. Nick na serwerze: st0roX 2. Wiek: 16 3. Link do twojego profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198881282299/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 5. Znajomość SourceModa (1-10): 9/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/[F2P] st0roX/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty: Znam komendy na serwerze. Mam doświadczenie jako administrator na serwerach. Aktualnie staram się być po 5h dziennnie na serwerze. Mam dobry kontakt z graczami. Gdy są jakieś kłótnie na chacie głosowym próbuje uspokoić sytuacje. Jak mi się nie udaje pisze do admina, ponieważ dla duże ilości osób przeszkadza krzyczenie innych osób na chacie głosowym. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze: 3-8h 9. Składka (SMS/przelew/inne) : psc, vip 10. Kontakt: Discord , Steam
 9. Propozycja 1. Zwiększenie o troche szans trafienie ze skrzynki jakiś przedmiot. Propozycja 2. Dodanie więcej rzeczy wydrapywanych ze skrzynek.
 10. a ok dzięki. Czyli strzykawkę można zdobyć teraz tylko ze skrzynek?
 11. Moja propozycja jest żeby vip dostawał 1 leczenie w każdej rundzie.
 12. 1. Nick na serwerze: st0roX 2. Wiek: 16 3. Link do twojego profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198881282299/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 5. Znajomość SourceModa (1-10): 9/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/[F2P] st0roX key-drop.pl G4Skins.com/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty: Chce pomagać graczom aby czuli się jak najlepiej na serwerze. Znam komendy na serwerze. Mam doświadczenie jako administrator na serwerach. Jestem aktywny na serwerze. Mam dobry kontakt z graczami. Gdy są jakieś kłótnie na chacie głosowym próbuje uspokoić sytuacje. Jak mi się nie udaje pisze do admina, ponieważ dla duże ilości osób przeszkadza krzyczenie innych osób na chacie głosowym. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze: 3-8h 9. Składka (SMS/przelew/inne) : psc, przelew 10. Kontakt: Discord, Facebook, Steam Poprawie aktywność na forum i serwerze.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.