Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

SevoX

Admin Serwera

SevoX last won the day on May 27

SevoX had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About SevoX

 • Other groups Zarejestrowany
 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ ByczoFernando Jakbym mógł prosić o zamknięcie tematu oraz warna dla Luxora, dziękuję.
 2. A więc tak cały powód dla, którego cię zbanowałem wyjaśnia o to demko http://o22a.gotv.pro/srv55365/auto-20200812-1446-de_mirage.dem.zip. Widać tutaj dokładnie WallHacka i Triggerbota, a dokładnie 7 runde, w której skanujesz gracza centralnie w głowę przez skrzynkę i cały czas celujesz, odwracasz się na osobę, która stała pod drewnem. Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę o obejrzenie tego demka.
 3. Jest jeszcze jeden administrator ja w tej chwili zajmowałem się obserwowaniem co robisz. To na tyle poczekamy na odpowiedź wyższej administracji.
 4. 1.A więc tak jak zaczęła się 4 runda (0:3) strzelałeś do jednego z graczy z MP7 specjalnie po czym jeszcze go blokowałeś. 2.Tak samo było w 5 rundzie (0:4), w 6 rundzie widać jak specjalnie podbiegasz z kosą i bijesz + blokujesz gracza. 3. W 7 rundzie blokowaliście w 3 z kolegami i biliście kosą. Mam nadzieję, że to wystarczy. Ban 2 godzinny, ponieważ sytuacja po kicku się powtarzała kilkukrotnie. Miłego dnia życzę.
 5. Dobra może i ja trochę przesadziłem, bo oglądałem sobie demka. Zgłoś sie do ByczoFernando z steamid moja wina ostatnio dużo na głowie mam. Bardzo przepraszam. ;/
 6. Jakbyś mógł to prosiłbym. Mogłem ja się pomylić i po prostu za szybko patrzeć na zgłoszenia od osób. Jakbyś dał mi potwierdzenia to bardzo pomoże. ;/
 7. Jakieś potwierdzenie, że to twoje konto ?
 8. Dobra podaj mi link do kont na steamie tych, których sprzedałeś jak możesz.
 9. Nie sprawdziłeś ani łącznika ani kuchni. Mogłeś chociaż oglądnąć demko przed tym co napisałeś ;/. To ciekawe, że ja nikogo nie widziałem, ale ty tak ;/
 10. Nie jest to dziwne, lecz dwa razy jednym strzałem przeskanować i dziwnie chodząc do undera tylko kiedy ktoś tam idzie ? Nie sądzisz, że to dziwne ? Ja nie liczę na to, że mi ktoś uwierzy, bo wiem co robię i nie jedna osoba widzi, że używasz wspomagaczy. Nie wymyślam sytuacji, a jak dla ciebie nie umiem grać to jak najbardziej to rozumiem.
 11. Dostałeś info ? Jakoś byłem na spectcie i nie słyszałem żadnego infa. Do tego słyszysz kogoś przez smoke z rampy na ct ?
 12. Napisałem ci sytuacje, gdzie cheatowałeś więc jak nie mam dowodów. Osoby, które to zgłosiły nie mają mg1, a rangi LEM. Widzisz masz razem 3000 godzin na kontach, a nie masz do nich dostępu co dziwne, bo ja do kont sprzed 3-4 lat mam dostęp. Pokazałeś grę, gdzie wiedziałeś, gdzie idą gracze i skanowałeś ludzi. Nie jest to pierwszy raz jak tak robisz.
 13. Po pierwsze nie byłem zdenerwowany tylko po moim głosie można było tak wywnioskować, ponieważ mam chrypę. Po drugie było widać jak cheatujesz skanujesz osoby wcelowując się w nie przez smoke, idziesz undera tylko jak idzie tam jakaś osoba. Dostałem dwa zgłoszenia na ciebie od topowych osób z serwera, które dobrze grają w tą grę i mają dużo godzin. Niby masz konta 3000 godzin, ale jak napisałem żebyś mi je podał to wszystkie sprzedałeś i masz jedno, które też je sprzedałeś więc nawet nie wejdziesz na takowe konto. Później napisaniem do mnie ''dobra sorki, że gram jakbym miał wh'' już się spaliłeś. Pytam cię potem skąd w 170h masz wszystkie odznaki, a ty odpowiadasz mi, że robiłeś to programem. Przez takie coś jeszcze bardziej podchodziłeś pod cheaty. Nie jestem nowicjuszem w tej grze i wiem kiedy ktoś ma cheaty, a kiedy ktoś nie ma. I nie obserwuje cię od dziś, a dokładnie już od wczoraj, lecz nie chciałem cię banować, bo nie byłem pewny. Pokazałeś dziś, że używasz jakichkolwiek wspomagaczy.
 14. Nick podejrzanego: ғєкuś (serduszko) Serwer: Only mirage. IP/Steam ID : STEAM_1:1:550526231 Link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55365/auto-20200527-1519-de_mirage.dem.zip Czas akcji: 11:15 czyli 27 runda. Opis zdarzenia: Fekuś idzie na shorta po czym nagle idzie łeb w łeb z graczem, który idzie na shifcie na B. Kiedy ta osoba ma już wychylić on akurat scopuje. To jest przykładowa sytuacja, ale na całym demku jest więcej takowych.
 15. Nick podejrzanego: maklier9 Serwer: Only mirage. IP/Steam ID : STEAM_1:0:550613442 Link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55365/auto-20200527-1058-de_mirage.dem.zip Czas akcji: 15:13 czyli 29 runda. (Ostatnia runda) Opis zdarzenia: Zabija na flashu widać, że używa aimbota i wh.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.