Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Żabikxon

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Żabikxon

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Wzorowy admin ta?! twój kumpel Gruby0975 wyzywa krzyczy co robi admin ? pewnie się śmieje z nim na discordzie bo po co uspokoić gracza skoro można się pośmiać bo po co kicknąć kumpla przecież się obrazi na ciebie i będziecie się wyzywać jak dzieci małe
  2. niezłe blokowanie byłeś pod balkonem na b dałem ci noża i poszedłem to samo exotic. Gdy byliśmy w trzech Ja fabio i Exotic stanąłeś na ławce dobrowolnie i zacząłeś wyzywać my daliśmy ci po nożu i poszliśmy a ty wyzywałeś nas dalej więc wracaj do budy psie
  3. Gracz o nicku Sevox faworyzuje swoich "kumpli". Mogą oni wyzywać robić co chcą ale jeśli ktoś zacznie przeszkadzać im np.dać noża w plecy strzelić w głowę parę razy to zbanuje po chwili, a jego kumple mogą wyzywać bez żadnego upomnienia nie powie nie wyzywać się czy coś w tym stylu, nie dostaną kicka, bana po prostu moim zdaniem ten gracz nie powinien mieć admina nic w tym stylu nie zasługuje na niego. (Od kolegi który też ma skargę ale nie będzie już pisał): Przykro mi jest z tym, że na serwerze się już nie da grać przez takich ludzi którzy faworyzują swoich kumpli i dają nie słuszne bany. No cóż jego kumple na tym zyskują normalni ludzie tracą i tyle.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.