Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Lordek

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Lordek

  • Rank
    Junior Member
  1. 1. Nick ** : Lordek:* 2. Imię: Bartek 3. Wiek: 16 4. Znajomość AMX (1-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon: TAK 6. Składka :TAK 7. Link do swojego GameTracker'a ** : 8. Parę słów o sobie ** : Mam na imie Bartek, jestem tu nowy, Mam 16 lat, I sporo gram w cs 1.6:D 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem? ** : Ponieważ moge spedzac duzo czasu na serwerze aby banowac cheaterow czy kickowac ludzi AFK i pilnowac porzadku 10. STEAM_ID **: 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No duzo nie jestem w stanie tak powiedziec dokladnie ale sporo naprawde 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Moge w kazde godziny ale nie zbyt w nocy, mysle ze gdzies tak do 24 i potem bede zawijal 13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7-8 lat 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):TAK

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.