Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

мαттισνѕкуу

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About мαттισνѕкуу

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1. Nick na serwerze: мαттισνѕку 2. Wiek: 16 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198882998506/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon? :Tak 5. Znajomość SourceModa (1/10):Takie 7 na 10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/мαттισνѕкуу/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Zdecydowałem się złożyć podanie ze względu na dużą osób grających nie uczciwie i w jakiś sposób chciałbym pomóc zapanować nad tą złą społecznością. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: Od poniedziałku do czwartku z godzinkę . A od piątku do Niedzieli jestem w stanie do trzech godzin. 9. Składka (SmS/Przelew/inne): Dla mnie najlepiej psc 10. Kontakt: STEAM (Jestem cały czas aktywny)

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.