Jump to content

jatrykpędrzejek originals

Zarejestrowany
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jatrykpędrzejek originals

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick - jatrykpędrzejek originals Admin Banujący - nigdzie nie pisze który Serwer - MyBans.pl Only Mirage 128TR Data zdarzenia - 2020-11-17 11:36:54 Opis Sytuacji - Więc dostałem bana za wallhacka. po akcji gdy stałem na shorcie strzelałem z auga do jednego z przeciwników który był na krześle, po zabiciu go w tym samymy momęcie wybiegło na mnie na shorta dwóch innych terrorystów zabiłem ich jedną serią i po tej akcji dostałem perma bana za wallhacka którego nie mam i nie powinienem dostać za tą akcje bana. I bez sensu by było cheatować na serwie a później pisać na stron
 2. Więc dostałem bana za wallhacka. po akcji gdy stałem na shorcie strzelałem z auga do jednego z przeciwników który był na krześle, po zabiciu go w tym samymy momęcie wybiegło na mnie na shorta dwóch innych terrorystów zabiłem ich jedną serią i po tej akcji dostałem perma bana za wallhacka którego nie mam i nie powinienem dostać za tą akcje bana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.