Jump to content

Dedox.

Zarejestrowany
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Dedox.

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

1191 profile views
 1. Tak Czy kiedykolwiek dostałeś mandat ?
 2. Ja również jestem za okresem próbnym.
 3. Podejrzane akcje: 8:27 nigdy nie wcelowywał się w pałacach tam ale gdy ja szedłem to się wcelował. 13:20 dziwnie się patrzy w nic, potem wychyla na skaczącego typa ze schodów. 14:05 dziwne. 14:15 idzie do pałac i znowu nie pushuje tylko wcelowuje się gdy ktoś tam akurat jest. 18:25 wychodzi z pałacu trochę jakby wiedział. 19:30 znowu podobna akcja nie było słychać, a tak pewnie wychyla. Po rozpisaniu demka nie jestem w stanie jasno określić czy ów osobnik posiada wh czy też nie.
 4. Admin po śmierci widzi drużynę przeciwną, wiec nie musi wchodzić na specta btw.
 5. Chciałbym jeszcze dodać, że musiałem stworzyć nowe konto na forum, ponieważ nie mogłem zalogować się na stare.
 6. 1. Dedox 2. 16 3. https://steamcommunity.com/id/dedoxpl/ 4. Tak 5. 7/10, poczytam poradniki 6.https://www.gametracker.com/player/DeDoX/ 7. Jestem aktywnym graczem, gram na tym serwerze już bardzo długi czas, wystarczająco znam się na grze, nie obrażam/nie kłócę się niepotrzebnie, mam dobre stosunki z graczami/adminami. 8.Zależy od od dnia lecz staram się być codziennnie. 9.Jeszcze nie wiem 10. Przez Steam/ts
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.