Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!

ByczoFernando

Junior Administrator
 • Content Count

  28
 • Posts on chatbox

  75
 • Entries on Chatbox

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  13h 12m 37s

ByczoFernando last won the day on October 18

ByczoFernando had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

2 Followers

About ByczoFernando

 • Rank
  sikalafą
 • Birthday June 9

Converted

 • Lokalizacja
  Kołobrzeg
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Witam. z dniem 25.10.2019 będzie sprawdzana ilość adminów na serwerze oraz aktywność na forum. Jeśli ktoś będzie miał mniej, niż 50 minut spędzonego czasu na forum przez okres czasu od 21-25.10.2019 admin zostanie odebrany. Ostatnio bardzo ale to bardzo mało adminów jest aktywnych na forum. Musimy to zmienić by forum zaczęło funkcjonować. Liczę na poprawę a nie tylko wyrobienie "limitów" Pozdrawiam. ByczoFernando
 2. na tę chwilę jestem na nie ze względu na to, że poza podaniami Twoja aktywność na forum jest praktycznie zerowa . Admin to nie tylko człowiek na serwerze lecz to też osoba czynnie żyjąca na forum .
 3. Zastosuj się do wzoru. Temat zamykam.
 4. Kolejny poniedziałek to kolejne notowanie rankingu HLTV. Tym razem obyło się jednak bez rewolucyjnych zmian, ale to nie może dziwić. W ubiegłym tygodniu nie odbył się żaden ważniejszy lan, toteż trudno było liczyć na większe przetasowania. Tak naprawdę w czołowej dziesiątce doszło do zaledwie jednej roszady. Skorzystał na niej Team Vitality, który co prawda nie zdołał zapewnić sobie już teraz awansu na światowe finały ESL Pro League Season 10, ale mimo to powiększył swój dorobek punktowy na tyle, że wyprzedził AVANGAR. Wicemistrzowie ostatniego Majora rozgrywali spotkania tylko w ESEA Mountain Dew League i chociaż wygrali trzy z czterech potyczek, to nie utrzymali piątej lokaty, notując tym samym trzeci spadek z rzędu. Nieco więcej działo się wśród polskich drużyn, które znajdują się w top 30. Nieoczekiwanie swoją sytuację w porównaniu z ubiegłym tygodniem poprawiły zarówno Virtus.pro, jak i Aristocracy. Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego zanotowali skromny awans o jedno oczko, podczas gdy Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka wspięli się po trzech szczeblach. Tak dobrych nastrojów nie mają za to reprezentanci Illuminar Gaming, którzy stracili jedną pozycję i mają zaledwie trzy punkty przewagi nad Arcy. Pierwsza dziesiątka ostatniego notowania wygląda następująco: Miejsce Drużyna Punkty Zmiana 1. Astralis 879 – 2. Team Liquid 747 – 3. Evil Geniuses 690 – 4. Fnatic 542 – 5. Team Vitality 515 +1 6. AVANGAR 496 -1 7. mousesports 405 – 8. ENCE 342 – 9. Natus Vincere 305 – 10. Renegades 274 – ––– 21. Virtus.pro 87 +1 25. Illuminar Gaming 71 -1 26. Aristocracy 68 +4 ––– 44. adwokacik 28 +3 57. Actina PACT 18 +19 76. x-kom AGO 14 +13 91. One More Time 11 -2 125. Izako Boars 7 -15 źródło: cybersport.pl
 5. Mieliśmy okazję razem pograć i tak szczerze powiem Ci, że nie mam jakoś nic negatywnego do napisania . Jestem na tak
 6. Twoje podanie zostało odrzucone. EDIT: Sprostowanie dlaczego podanie zostało odrzucone : Podczas wspólnego grania na serwerze nie wykazywał w żaden sposób chęci otrzymania admina. Dużo było z jego strony cwaniactwa oraz dogadywania nie na miejscu. Wypada zwracać się z większym szacunkiem do starszych to po pierwsze a po drugie nie pozwolę, by admin miał "beke" z tego, że kogoś wyciszam.
 7. Gracz aktywny, rozmawiający z innymi graczami, nie wyzywający ich. Nie widzę przeciwwskazań, by mógł zostać adminem, lecz musisz poprawić znajomość SourceModa, ponieważ to jest podstawa i jak na admina to może być za mało.
 8. Ja niestety jestem na nie. Pograj trochę więcej . Jak dla mnie podanie napisane w porządku, lecz ilość czasu przegranej na serwerze jest za mała .
 9. Mimo wczorajszej porażki z Tricked Esport Virtus.pro ostatecznie zapewniło sobie awans do play-offów V4 Future Sports Festival 2019. A wszystko dzięki zwycięstwu nad E-RIVALS, które sprawiło, że polska piątka zakończyła zmagania grupowe na trzecim miejscu. fot. Facebook.com/virtus.pro Virtus.pro 2 : 0 E-RIVALS (V4 Future Sports Festival – mecz przegranych grupy A) 16 10 Inferno 5 7 6 2 16 7 Mirage 8 14 9 6 – Train – Pierwsze minuty meczu to kontrola ze strony Virtus.pro. Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego m.in. dzięki wygranej pistoletówce gładko weszli w mecz i udało im się przetrzymać nawet pierwszego fulla rywali. Z czasem jednak E-RIVALS zaczęło coraz odważniej dochodzić do głosu i chociaż o remisie nie było mowy, to międzynarodowy skład napsuł Polakom nieco krwi. W efekcie VP na przerwę schodziło z prowadzeniem 10:5, co po stronie broniącej nie było wynikiem ani szczególnie dobrym, ani też szczególnie złym. Niemniej pozwalało sądzić, że Karel „fredi” Královec i spółka mogą jeszcze powalczyć o comeback. Ale do tego ostatecznie nie doszło, bo po przejściu do obrony Virtusi po raz drugi okazali się lepsi w strzelaniu z pistoletów, a chwilę później opuszczali już swoje stanowiska po spokojnym zwycięstwie 16:7. Na Mirage’u jednak już tak spokojnie nie było. Co prawda polski skład zaczął nieźle i mimo konieczności gry po teoretycznie trudniejszej stronie raz po raz gładko dopisywał do swojego dorobku kolejne oczka. Wreszcie VP dotarło do wyniku 7:3, ale na tym triumfalny marsz się zakończył. Punktować zaczęło za to E-RIVALS, które jeszcze przed przerwą nie tylko odrobiło wszelkie straty, ale nawet wyszło na skromne, jednopunktowe prowadzenie. Potem nawet je powiększyło, chociaż ponownie straciło pistoletówkę. Ta nie miała dla międzynarodowej formacji jednak żadnego znaczenia – przewaga ekipy frediego stale rosła i wydawało się, że o losach zwycięstwa będzie musiała przesądzić trzecia mapa. Niemniej do niej nie doszło, bo praktycznie w ostatniej chwili gracze kubena przebudzili się i odwrócili losy rywalizacji, przechodząc z 9:14 do 16:14. Awans Polaków do play-offów stał się faktem! źródło: cybersport.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.