Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!

ByczoFernando

Administrator
 • Content Count

  35
 • Posts on chatbox

  82
 • Entries on Chatbox

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  14h 12m 50s

ByczoFernando last won the day on December 8

ByczoFernando had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About ByczoFernando

 • Rank
  sikalafą
 • Birthday June 9

Converted

 • Lokalizacja
  Kołobrzeg
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Ja jednak jestem tego zdania, że trzeba wykazać się na forum. Na tę chwilę stworzyłeś konto tylko dla podania. Wykaż się też aktywnością na forum. Na tę chwilę jestem na " tak średnio bym powiedział "
 2. Jeśli randka to tylko w restauracji. Mcd czy KFC ?
 3. Przywitanie bez klusek z rosołem to jak nie przywitanie lecz wybaczam. Witaj i czuj się jak u siebie
 4. Tylko pies ❤ Jezioro czy morze?
 5. Słuchawki przewodowe. Wódka czy whisky? 😂
 6. Wielu graczy od czasu wprowadzenia do CS:GO operacji Shattered Web narzeka na spadki FPS-ów. Problem tym razem okazał się realny, bo pojawiło się na niego rozwiązanie. Jeżeli masz problemy z niestabilnymi klatkami na sekundę, to zastosuj się do poniższych reguł i prawdopodobnie twój problem zniknie. Jak często w takich sytuacjach bywa, z pomocą dla społeczności Counter Strike’a przybył Don Haci. Ta znana w środowisku graczy postać za pomocą mediów społecznościowych opublikowała poradnik, który zawiera kilka kroków, aby przywrócić stabilne klatki na sekundę. Aby przywrócić stałe FPS-y, których spadki mają związek ze wprowadzeniem najnowszej operacji, należy: Odnaleźć i uruchomić folder Steam → później kolejno uruchamiać steamapps → common → Counter Strike Global offensive → csgo → Panorama Zmienić nazwę folderu “videos” na “videos1” W opcjach uruchamiania CS’a dodać komendę -novid Wykonanie powyższych kroków powinno przywrócić przyjemność gry. W przypadku samego pomysłodawcy zabieg ten zwiększył liczbę FPS-ów o około 100. Istnieje również prawdopodobieństwo, że problem ten zostanie rozwiązany wraz ze zbliżającą się łatką do CS:GO, w której dostaniemy do wykonania kolejną paczkę misji z operacji. źródło: izaktv.pl
 7. Temat został zamknięty.
 8. Brak zastosowania się do wzoru równa się brak odpowiedzi. Temat zamykam.
 9. Witam. z dniem 25.10.2019 będzie sprawdzana ilość adminów na serwerze oraz aktywność na forum. Jeśli ktoś będzie miał mniej, niż 50 minut spędzonego czasu na forum przez okres czasu od 21-25.10.2019 admin zostanie odebrany. Ostatnio bardzo ale to bardzo mało adminów jest aktywnych na forum. Musimy to zmienić by forum zaczęło funkcjonować. Liczę na poprawę a nie tylko wyrobienie "limitów" Pozdrawiam. ByczoFernando
 10. na tę chwilę jestem na nie ze względu na to, że poza podaniami Twoja aktywność na forum jest praktycznie zerowa . Admin to nie tylko człowiek na serwerze lecz to też osoba czynnie żyjąca na forum .
 11. Zastosuj się do wzoru. Temat zamykam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.