Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

palta5

Zarejestrowany
 • Content Count

  4
 • Posts on chatbox

  6
 • Entries on Chatbox

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  24m 19s

Community Reputation

0 Neutral

About palta5

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. palta5

  :)

  Lubie Placki xD
 2. Coś w temacie ruszyło ?
 3. Wnioskuje aby zrobić taki topik, jakie komendy do danych pluginów są obsługiwane na serwerze aby gracze mogli sobie zerknąć i wiedzieć co i jak 🙂 Ostatnio zostałem zapytane jaka komenda do czego jest i nie byłem w stanie podpowiedzieć ale wyszedłem z tego obronną ręką i powiedziałem, że jest tego za dużo aby zapamiętać 😛 Oraz proponuję dodać właśnie nowy pod rozdział serwera Mirage na forum właśnie z propozycjami
 4. Hejka wszystkich :) Grając na serwerze pewien gracz podsunął mi sugestie co do serwera. Aby na serwerze rozpocząć akcje event w stylu rozdawania skrzynek i kluczy co są na serwerze, że w danym dniu i godzinie admin 3 losowym osoba da po np. 20skrzynek i kluczy oraz podczas gry za jakieś zasłużony czyn czy coś w tym stylu można by było przydzielić jakąś x liczbę skrzynki i klucza. Oraz nie tylko ja lecz inni gracze narzekają na muzykę na serwerze :)
 5. 1. Nick na serwerze: PaltaGrassSan 2. Wiek: 28 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/1ntru7/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 5. Znajomość SourceModa (1/10): 4 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/PaltaGrassSan/145.239.236.193:27165/ COS TAM CZAS SIE NIE ZGADZA .... 7. Dlaczego Ty?: fajnie mi sie gra na serwerze lecz czasem jak slysze 13+ wyzywajacych rodziców albo jak klną bez sensu to mnie krew zalewa i z mił chęcia bym ich mutował 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: 1h do 3h w zależności ile mam obowiązków 9. Składka (SmS/Przelew/inne): na chwile obecną sms :) 10. Kontakt: Steam albo na www.twitch.tv/palta5 pw

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.