Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Jarooo?!

Zasłużony
 • Content Count

  15
 • Posts on chatbox

  31
 • Entries on Chatbox

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2h 2m 7s

Jarooo?! last won the day on March 18 2019

Jarooo?! had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About Jarooo?!

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem za, wrzucasz ciekawe posty, jestes aktywny na forum. Byle byś nie zapomniał, ze jestes tez admiem na serwerze i tam także masz bywać. Jestem na TAK.
 2. Co do skrzynek pomysł jak najbardziej na plus, ogólnie już rozważaliśmy konkurs na top3 na serwerze. Co do muzyki to jonkey nad tym pracuje już od dłuższego czasu, mnie także irytuje ta muzyka więc prace co do tego są w toku.
 3. Uważam, że możemy dać mu okres próbny, jak jestem na serwerze to zawsze go widzę. Co do wieku to sam w wieku 14 lat byłem już adminem, więc nie widzę problemu jeśli będzie się zachowywać tak samo odpowiedzialnie jak reszta administracji. Jestem za okresem próbnym.
 4. Widuję cię na serwerze, wydaje mi się, że jesteś ogarnięty. Możesz poświęcić dużo czasu na serwerze więc jetem za okresem próbnym. Jestem na TAK.
 5. Na tą chwilę jestem na nie. Widuje cię na serwerze jednak trochę za mało godzin masz na nim spędzonych, pograj jeszcze trochę 😄
 6. Widze cie czesto na serwerze, jesteś ogarnięty, wnioskując po zachowaniu na serwerze. Source mod jest łatwy wiec szybko ogarniesz. Jestem na TAK.
 7. Nie widziałem zbyt wielu podejrzanych akcji, dobrze wychodzi i ma dobry refleks. Jestem za UB.
 8. Jestem za okresem próbnym, kojarze cię z serwera chociaż jeszcze chyba nie słyszałem żebyś cos mówił. Mimo godzin które masz do zaoferowania jestem na TAK.
 9. Na razie jestem na NIE. Pograj więcej na serwerze i daj się zapamiętać w dobry sposób 😄
 10. Jestem za okresem próbnym. Zgadzam się z tym, że na serwerze nie zawsze jest administracja więc potrzebujemy kogoś kto mógłby nam w tym pomóc. Mam nadzieję, że się co do ciebie nie pomylę i będziesz odpowiednią osobą na stanowisko Admina serwer 🙂 - Okres próbny, jestem na TAK.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.