Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!

Jarooo?!

Zasłużony
 • Content Count

  14
 • Posts on chatbox

  31
 • Entries on Chatbox

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1h 43m 58s

Jarooo?! last won the day on March 18

Jarooo?! had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Jarooo?!

 • Rank
  Junior Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem za, wrzucasz ciekawe posty, jestes aktywny na forum. Byle byś nie zapomniał, ze jestes tez admiem na serwerze i tam także masz bywać. Jestem na TAK.
 2. Co do skrzynek pomysł jak najbardziej na plus, ogólnie już rozważaliśmy konkurs na top3 na serwerze. Co do muzyki to jonkey nad tym pracuje już od dłuższego czasu, mnie także irytuje ta muzyka więc prace co do tego są w toku.
 3. Uważam, że możemy dać mu okres próbny, jak jestem na serwerze to zawsze go widzę. Co do wieku to sam w wieku 14 lat byłem już adminem, więc nie widzę problemu jeśli będzie się zachowywać tak samo odpowiedzialnie jak reszta administracji. Jestem za okresem próbnym.
 4. Widuję cię na serwerze, wydaje mi się, że jesteś ogarnięty. Możesz poświęcić dużo czasu na serwerze więc jetem za okresem próbnym. Jestem na TAK.
 5. Na tą chwilę jestem na nie. Widuje cię na serwerze jednak trochę za mało godzin masz na nim spędzonych, pograj jeszcze trochę 😄
 6. Widze cie czesto na serwerze, jesteś ogarnięty, wnioskując po zachowaniu na serwerze. Source mod jest łatwy wiec szybko ogarniesz. Jestem na TAK.
 7. Nie widziałem zbyt wielu podejrzanych akcji, dobrze wychodzi i ma dobry refleks. Jestem za UB.
 8. Jarooo?!

  [[Template core/front/global/prefix is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Podanie na Admina мαттισνѕку

  Jestem za okresem próbnym, kojarze cię z serwera chociaż jeszcze chyba nie słyszałem żebyś cos mówił. Mimo godzin które masz do zaoferowania jestem na TAK.
 9. Na razie jestem na NIE. Pograj więcej na serwerze i daj się zapamiętać w dobry sposób 😄
 10. Jestem za okresem próbnym. Zgadzam się z tym, że na serwerze nie zawsze jest administracja więc potrzebujemy kogoś kto mógłby nam w tym pomóc. Mam nadzieję, że się co do ciebie nie pomylę i będziesz odpowiednią osobą na stanowisko Admina serwer 🙂 - Okres próbny, jestem na TAK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.