Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sebusx_x

Zarejestrowany

Community Reputation

0 Neutral

About Sebusx_x

  • Rank
    Junior Member

Recent Profile Visitors

820 profile views
  1. 1. Nick na serwerze: DiabeUUUUUUUUU 2. Wiek:18 3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Sebix2000/ 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście że tak 5. Znajomość SourceModa (1/10):7/10 6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/DiabeUUUUUUUUU/145.239.236.193:27165/ 7. Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, stanowczy, odpowiedzialny, odnoszę się do każdego z szacunkiem czy to osoba starsza czy młodsza, bardzo dobrze dogaduje się z osobami w mojej drużynie. Mam bardzo dużo czasu na odwiedzanie serwera codziennie. Jeżeli chodzi o rolę Admina byłem Stanowczym Adminem na serwerze CS 1.6 CSONE także mam doświadczenie w tej oto roli. 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?:6/8 Godzin 9. Składka (SmS/Przelew/inne):Kwestia dogadania 10. Kontakt: FB,Forum,Steam

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.