Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
ByczoFernando

[ZAAKCEPTOWANE]ByczoFernando Moderatorem?

Recommended Posts

Imię: Patryk
Wiek: 22 lata
Kontakt: steam, forum
Staż w sieci: Niebawem będzie dwa miesiące 
1. Co Cię skłoniło do napisania podania? : Najpewniej skłoniła mnie chęć budowy tego forum, dodania do niego życia. 

2. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Nie chcę się powtarzać, więc zapraszam do mojego posta, gdzie napisałem trochę więcej o sobie. 

3. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? jeśli coś zauważę, co byłoby do zmiany poinformuję odpowiednie osoby. 

4. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Osobiście uważam, że moim największym osiągnięciem jest ilość ciekawych postów, które wrzucam .

5. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Na forum praktycznie jestem co chwilę. Kiedy jestem w pracy 8 godzin forum mam od początku pracy odpalone. 

6. Czy jesteś w stanie płacić składkę na sieć? Płacę już składkę za admina.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za,  wrzucasz ciekawe posty,  jestes aktywny na forum. Byle byś nie zapomniał, ze jestes tez admiem na serwerze i tam także masz bywać. 

 

Jestem na TAK. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.