Jump to content

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie HappyV-moderator


HappyV
 Share

Recommended Posts

Imię: Alan
Wiek: 15
Kontakt: discord, messenger, steam, forum, ts3,g-mail
Staż w sieci: Jestem od roku 2019 (Grudzień)
 

 

1. Co Cię skłoniło do napisania podania? Do napisania skłoniło mnie lekki brak administracji na forum. Jestem stałym użytkownikiem forum,. Lubię pracować z ludźmi. Chciałbym pomóc w rozwoju forum, mam dobry kontakt z użytkownikami forum. Jako moderator bym mógł dalej pełnić funkcje redaktora na forum.

 

2. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Mam na imię Alan, mam 15 lat uczę się jeszcze w szkole podstawowej, Moje zainteresowania do gry komputerowe, szachy, piłka nożna.

 

3. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Na razie myślę że wszystko, jest jak powinno w regulaminie.

 

4. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Jestem redaktorem i adminem serwera only mirage Mybans.pl.

 

5. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Około 8godz dziennie 

 

6. Czy jesteś w stanie płacić składkę na sieć? Niezbyt

Link to comment
Share on other sites

A wiec jesteś użytkownikiem od 2019 roku na naszym forum co daje Ci ogromny + w byciu moderatorem. Spełniasz każdy możliwy podpunkt w wymaganiu na moderatora a wiec witamy w załodze 😄

  • Haha 1

test12.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.