Jump to content

[ODRZUCONE]Moderator Kebsyy

Kebsyy
 Share

Recommended Posts

Imię: Patryk
Kontakt: FB.DS,GG
Staż w sieci: od 19 kwietnia

1. Co Cię skłoniło do napisania podania? Chęć udzielania pomocy, masa wolnego czasu to chyba najważniejsze atuty. 

2. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Siemka! Mam na imię Patryk i mam 17 lat. Pochodzę z małego miasteczka, które znajduję się na Śląsku, jestem osobą bardzo zaangażowana w to, co robię. Lubię pomagać innym gracza, bo mi to sprawia przyjemność. Zawsze jak ktoś ma, jakiś problem to staram się mu pomóc go rozwiązać. Na co dzień zajmuje się serwerami minecraft, ts3, discord, mta

3. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Miła atmosferę, szybką pomoc itp

4. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Zrobiłem serwer discord, jestem ub team jak i zaufanym

5. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? 5/6h

6. Czy jesteś w stanie płacić składkę na sieć? To zależy od mojej wypłaty

• Like 1

• Administrator
Administrator

Jestem za okresem próbnym.

+ Wiek,

+ Chęci,

+ Aktywność.

• Thanks 1

4E510949-AD56-4716-9DEC-F8991B76A1F5.jpeg

Niestety jestem zmuszony odrzucić podanie z jasnej reguły. 

• minimum 3 miesięczny staż na forum
  • Minimum 50 sensownych postów 

Niestety w wymaganiach na moderatora trzeba spełniać praktycznie wszystko co najważniejsze a na dodatek posiadasz konto od kwietnia wiec jesteś z nami niewiele 😞 Złóż podanie gdy będziesz spełniał wszystkie ważne podpunkty w wymaganiach na moderatora. Dziękujemy za próbę podejścia na dane stanowisko. 

test12.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.