Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
xVeZuu

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o admina

Recommended Posts

1. Nick na serwerze: xVeZuu
2. Wiek: 17
3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198977031047?tscn=1568825851
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam
5. Znajomość SourceModa (1/10): 7.5/10
6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/[F2P] xVeZuu/145.239.236.193:27165/ [wiem ze mam malo godzin, ale po prostu serce mi sie kraja 
jak widze cheatera a nie ma zadnej osoby, ktora go ustawi do pionu :/ 
7. Dlaczego Ty?: Mysle, ze nadawalbym sie na admina, poniewaz potrafie szybko zaznajamiac sie z roznymi osobami :D
 Moglbym nauczyc kogos lepiej grac [sam posiadam jakies tam umiejetnosci, wiec nie bylo by z tym problemu :DD]
Jestem aktywny i na forum, i na serwerze]
8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: mysle ze z 3/5h dziennie, zalezy tez czy jest to weekend czy nie, poniewaz chodze tez na treningi.
9. Składka (SmS/Przelew/inne): SmS, Psc
10. Kontakt: przez steam, ts oraz tel

Szczerze mówiąc nie podoba mi się odpowiedź na siódmy punkt 🙂 . Admin nie ma obowiązku kogoś lepiej uczyć grać a karać cheaterów i graczy, którzy łamią regulamin . Na dodatek aktywność na forum wynosi 17 minut. Tak naprawdę napisałeś dwa razy na shotboxie, że cheater jest i tyle z Twojej aktywności. Na następny raz pisz po prostu prawdę 🙂 Co do podania jestem na tak, ze względu na to, że potrzebujemy nowych adminów bo starzy się nie pokazują . 

• Like 1

Wiesz, zle opisalem sytuacje. O forum chodzi mi o to, ze bylem aktywny na kazdym innym serwerze [wiem ze zle to brzmi ale no coz] Tutaj gralem z 3h albo 2 nie jestem pewien, wiec moge sie poprawic, a co do 7 podpunktu to chodzi mi o to,, ze wiadome jest karanie cheaterow i graczy, takich rzeczy nie pisze bo przypuszczam ze wiecie o tym :PP to jest takie jakby dodatkowe. Wiem ze nie mam obowiazku, no ale moge to robic :PP oczywiscie szanuje Twoja wypowiedz i sie poprawie :)

Jestem na Tak ponieważ brakuje adminów na serwerze

• Like 1

Również jestem na TAK ,brak administracji na serwerze ,a pomocna dłoń się przyda 

• Like 1

Jestem na Tak, przyda nam się pomoc

• Like 1

Twoje podanie zostało przyjęte.
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.