Jump to content

Recommended Posts

Chciałbym złożyć skargę na Admina snoopy z powodu wyzywania innych graczy i w tym mnie. A jakoś w swoim podaniu zacytuje napisał że 
"mam bardzo dobry kontakt z administracja jak i z graczami serwera" właśnie widzę jaki dobry kontakt wyzywając graczy, wbiłem nowy na serwer i odrazu usłyszałem wyzwiska z jego strony do innych graczy a mnie wyzywał za grę negevem ponieważ jestem słabszym graczem i najlepiej mi tą bronią idzie. Najbardziej go irytowało jak go zabiłem tą bronią. Najczęściej zdarzało się to na voicechat, oraz na czacie jak drążyłem temat o ty czemu dostałem bana.
 Pozdrawiam

PS Takim adminon powinno zostać im zabrane prawo admina 

Masz jakieś zdjęcia ekranu/bądź nagranie  gdzie faktycznie widać że owy admin wyzywa graczy?

Cześć. Czy mas jakiś dowód w postaci ss dotyczący tego zdarzenia jeśli tak to zawsze możesz nam pokazać.

Z mojej strony wyglądało to tak:Prosiłem cię byś przestał grać z tej broni ponieważ psułeś rozgrywkę nie tylko mnie ale większości ludzi grających w tym czasie na serwerze Only Mirage.Nie którzy nawet prosili mnie bym coś z tym zrobił.Przez 2 mecze lub nawet 3 nie miałeś innej broni niż negev w ręce, Potrafiłeś przez cała rundę spamić w jedno i to samo miejsce nie robiąc nic innego.A w sprawie bana już się wypowiadałem nie raz, ponieważ dostawałem fałszywe oskarżenia że ja tego bana ci podarowałem, Nie prawda, z tych źródeł co wiem bana ci dał admin o nicku „MÓWIŁA ŻE MA 15”.

Jeszcze jedna sprawa!

Z graczami tego serwera mam dobry kontakt, są osoby którzy nie obdarzają mnie szacunkiem nie powiem że nie ale jest to norma.

• Junior Administrator
Junior Admin
Posted (edited)

Z jednej strony skarga była by przyjęta lecz nie ma dowodów na to aby dany admin obrażał bo w żadnym regulaminie serwera nie jest napisane, że nie możesz monotonnie grać tą samą bronią i skanować bądź spamować w pozycję na mapie jakąkolwiek chcesz 😄 Jednakże tłumaczenie się, że jest się nowym graczem nie daje Ci nic do tego abyś był zmuszony grać jedną bronią, ponieważ na serwerze społecznościowym nie masz żadnego celu by, być najlepszym i udowadniać to zabijając z jednej broni a bądźmy szczerzy z negeva można dobrze pozamiatać. Na przyszłość proszę podać dowody do owej sprawy a wtedy będziemy mogli bardziej przypatrzeć się skardze 🙂

Skarga na admina "Snoopy" zostaje odrzucona z powodu braku dowodów.

Edited by GUMISOLDIER3

test12.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.