Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Magic

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na admina - Magic

Recommended Posts

1. Nick na serwerze: Magic
2. Wiek: 17
3. Link do twojego profilu steam: https://www.steamcommunity.com/id/immagicnoob
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
5. Znajomość SourceModa (1/10): 5.5-6/10
6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Magic/145.239.236.193:27165/
7. Dlaczego Ty?: Powiem tak, na serwerze brakuje aktywnych adminów. Serwer od dłuższego czasu zmaga się z problemem cheaterów, którzy uniemożliwiają spokojną rozgrywkę normalnym graczom. Na serwerze gram prawie codziennie. Aktualnie jestem drugi w rankingu i mam przegrane już 37 godzin. Mam dobry kontakt z graczami [oprócz cheaterów;P]i myślę, że nadaję się na admina. Pozostaje oczywiście kwestia 10 postów na forum, ale myślę, że przy obecnej sytuacji nie powinniśmy zwracać na to uwagi i zaufać stałym graczom tj. ja, czy Reien. W trybie natychmiastowym będziemy się pozbywać cheaterów, którzy stoją na przeszkodzie do gry na serwerze.
8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: W tygodniu: 2-4h, w weekendy(o ile jestem w domu) jest to większa część dnia.
9. Składka (SmS/Przelew/inne): Preferuję przelew, nie wiem czy nie mam zablokowanych sms.
10. Kontakt: FB - Maciej Podolski, TeamSpeak.

Edited by Magic
  • Like 1

Jestem na TAK 

+wiek

+aktywność

- popraw aktywność na forum 

• Thanks 1

Rowniez jestem na tak. Aktywny na serwerze, opanowany i sympatyczny :))

• Like 1

Potrzeba adminów na serwer więc ode mnie masz TAK

Jestem na Tak,wiek na + aktywność tak samo + a potrzeba nam aktualnie aktywnych adminów

Twoje podanie zostało przyjęte.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.