Jump to content

Recommended Posts

siemka! Po 1 nie spłakałem się, a po drugie oglądałem cię od 2 rund i widziałem jak celowałeś przez ścianę i  wiedziałeś o wszystkim więcej niż każdy. Próbowałeś się kryć tym, że albo specjanie ginąłeś lub celownik dawałeś na miejsce w którym była albo ściana albo niebo. Już nie wspomnę o prefirach! Można było iść przez całą mapę na shift a ty i tak z za ściany strzelałeś jeszcze jak gracz nie wychylił. Wystarczy popytać graczy i potwierdzą o jego dziwnych zachowaniach na serwerze(cheaterskich zachowań oczywiście).

hahaha celownik w niebo i sciane shift przez całą mapę (chyba oglądałeś innego gracza), strzały gdzie gracz nie wychyla  były tylko czasami gdzie wiedzialem gdzie jest przeciwnik i ze w każdym momęcie  może wychylić.

i tak spłakałeś się po tym jak cię zabiłem.

5 minut temu, Mariano_944 napisał:

hahaha celownik w niebo i sciane shift przez całą mapę (chyba oglądałeś innego gracza), strzały gdzie gracz nie wychyla  były tylko czasami gdzie wiedzialem gdzie jest przeciwnik i ze w każdym momęcie  może wychylić.

i tak spłakałeś się po tym jak cię zabiłem.

Tak tak kazdy tak mowil a po za tym te prefirery byly az za czesto

W sumie ja juz sie nie wypowiadam. Glowna administracja obejrzcie kilka demek na ktorych ona gra juz odrazu stwierdzicie prawde!

• Właściciel
Właściciel

zapraszam do zastosowania się do wzoru. 24H

Rozpiska:

2:29 - Idealny HeadShot [WH]

6:45 - Nagłe zatrzymanie się nie mógł słyszeć i widzieć typa na górze [WH]

7:42 - Podejrzane cofniecie nie mógł wiedzieć że chłop z ct będzie go raszowal [WH]

7:59 - Idealne wcelowanie się [WH]

19:27 - Wcelowany prosto w głowę wychylił od razu headshot [WH]

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.