Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Sign in to follow this  
hydra

[ODRZUCONE]Hydra na admina

Recommended Posts

Imię:Konrad
Staż w sieci: około 4 miesiące
1. Nick na serwerze:Hydra Gold Diger

2. Wiek:19

3. Link do twojego profilu na Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198858422834/

4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?Oczywiście

5. Znajomość SourceModa  3/10

6. Link do GameTracker:ttps://www.gametracker.com/player/Hydra%20Gold%20Diger/145.239.236.193:27165/

7. Dlaczego ty? Spędzam dużo czasu na serwerze co widać,lubie pomagać nowym graczom na serwerze,sprawia mi radość rywalizacja z innymi graczami, mam wielu stałych graczy z którymi dobrze się znamy.

8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze? W tygodniu  3-4 godzin a w wolny czas czyli weekend itp do 5-6 godzin.

9.Składka:przelew

10.Proszę o pomyślne rozpatrzenie podania

Edited by hydra

Myślę ,że można dać Ci szansę aktywny na serwerze jesteś ,popraw znajomość sourcebansa ,oraz aktywność na forum.

Gracz aktywny, rozmawiający z innymi graczami, nie wyzywający ich. Nie widzę przeciwwskazań, by mógł zostać adminem, lecz  musisz poprawić znajomość SourceModa, ponieważ to jest podstawa i jak na admina to może być za mało. 

+Wiek

+Aktywność na serwerze (widuję go tam prawie codziennie)

-Znajomość SourceModa ale wierzę, że szybko się nauczysz

Jestem na tak.

• Like 1

Twoje podanie zostało odrzucone.

EDIT: Sprostowanie dlaczego podanie zostało odrzucone : Podczas wspólnego grania na serwerze nie wykazywał w żaden sposób chęci otrzymania admina. Dużo było z jego strony cwaniactwa oraz dogadywania nie na miejscu. Wypada zwracać się z większym szacunkiem do starszych to po pierwsze a po drugie nie pozwolę, by admin miał "beke" z tego, że kogoś wyciszam. 
Edited by ByczoFernando

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.