Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Sign in to follow this  
Jakub.

[ODRZUCONE]Ostatnie podanie.

Recommended Posts

odanie o Admina [nick] Jakub.

1. Nick na serwerze: Jakub.
2. Wiek: 16
3. Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/strzelamostatniraz/
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
5. Znajomość SourceModa (1/10): 7/10
6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Jakub./145.239.236.193:27165/
7. Dlaczego Ty?: Ponieważ gram dosyć często nie zawsze jest admin na serwerze a dużo hacków, zadbam aby było ich jak najmniej.
8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: 2/3h
9. Składka (SmS/Przelew/inne): Przelew
10. Kontakt: Team Speak/ steam

No zgalszales juz 2 razy podanie, pozostawiam te samo zdanie co pod pozostalymi.

na tę chwilę jestem na nie ze względu na to, że poza podaniami Twoja aktywność na forum jest praktycznie zerowa . Admin to nie tylko człowiek na serwerze lecz to też osoba czynnie żyjąca na forum . 

Również obecnie jestem na nie twoja aktywność na forum jest zerowa, aby widzę twoje napisane podania z tygodnia na tydzień, poczekaj dłuższy okres czasu,a następnie złóż podanie,dodatkowo twoje zachowanie na serwerze jest karygodne .

Jestem na nie, ponieważ wiele graczy nie przepada za tobą w tym ja, nie odnosisz się z kulturą do starszych i nawet czasem zdarzy ci się powyzywać jak coś ci nie wyjdzie 🤒

Poza tym aktywność na forum jest nikła, wchodzisz i piszesz kolejne podanie.

Na nie i tak zostanie nie widzę cię jako administratora serwera 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.