Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Sign in to follow this  
ByczoFernando

Odczuwasz ostatnio spadki FPS-ów w CS:GO? Znamy rozwiązanie na twój problem!

Recommended Posts

 

EKJm8NQXUAAO9II.png?w=409&ssl=1 

Wielu graczy od czasu

wprowadzenia do CS:GO operacji Shattered Web narzeka na spadki FPS-ów. Problem tym razem okazał się realny, bo pojawiło się na niego rozwiązanie. Jeżeli masz problemy z niestabilnymi klatkami na sekundę, to zastosuj się do poniższych reguł i prawdopodobnie twój problem zniknie.

 

 

Jak często w takich sytuacjach bywa, z pomocą dla społeczności Counter Strike’a przybył Don Haci. Ta znana w środowisku graczy postać za pomocą mediów społecznościowych opublikowała poradnik, który zawiera kilka kroków, aby przywrócić stabilne klatki na sekundę. Aby przywrócić stałe FPS-y, których spadki mają związek ze wprowadzeniem najnowszej operacji, należy:

 

  • Odnaleźć i uruchomić folder Steam → później kolejno uruchamiać steamapps → common → Counter Strike Global offensive → csgo → Panorama

 

  • Zmienić nazwę folderu “videos” na “videos1”

 

  • W opcjach uruchamiania CS’a dodać komendę -novid

Wykonanie powyższych kroków powinno przywrócić przyjemność gry. W przypadku samego pomysłodawcy zabieg ten zwiększył liczbę FPS-ów o około 100. Istnieje również prawdopodobieństwo, że problem ten zostanie rozwiązany wraz ze zbliżającą się łatką do CS:GO, w której dostaniemy do wykonania kolejną paczkę misji z operacji.

 

źródło: izaktv.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat została dodana aktualizacja ,oby problem minął 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem został rozwiązany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.