Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
SeeQ

[ODBANOWANY] Prośba o UB!

Recommended Posts

Serwer: Only Mirage

Nick podczas gry: SeeQ

Mapa: de_mirage

Data i godzina zdarzenia: 17-03-2019 godzina 14:00 może nawet po nwm nie pamiętam dokładnie :D.

Link do bana (http://http://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=home):dostałem tylko to: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.mybans.pl/ for more info.

Komentarz: Dostałem bana za powiązanie z graczem kiper, gdyż to mój głupi młodszy brat, chciałbym prosić o ub gdyż nie mam czitów.! ;*


zCNbsbl.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostaniesz UB ,ale żeby to było pierwszy i ostatni raz ,jeżeli  jeszcze raz brat dostanie bana ub nie będzie,więc mniej się na baczności .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez sensowne są wasze posty dostaje po 1 ostrzeżeniu w tym dziale ma prawo wypowiadać się tylko osoba zbanowana, admin banujący lub członek ubt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.