Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
Bewolf✞

[ZBANOWANY]Odwołanie się od bana - Bewolf

Recommended Posts

Nick z Cs'a: Bewolf
Admin banujący: ☯Shtooo?!
Serwer: only mirage
Data zdarzenia: 01.13.2020
Opis sytuacji: Wbijam poprostu na serwer i pisze ze mam bana.. (Gralem u kolegi na koncie zeby mu wbic ranking na serwerze i bana dostalem nie wiem dlaczego)
Link do bana z surcebansa (https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:430478564&advType=steamid&Submit) :
Wycinek bana z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.mybans.pl/ aby poznać szczegóły.

Edited by Bewolf✞

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę w consoli na tym koncie Bewolf dostałeś bana za zduplikowne konto ,a konto na którym grałeś na WH jest [F2P] pollear216 także takie samo IP. Bana na tym koncie dostałeś 12.01.2020 r ,a odwołanie piszesz  14.01 .2020 jeszcze nie na ten nick  co trzeba. Rozumiem chciałeś sobie poczitować na F2P i nie spodziewałeś się ,że masz takie samo IP na main koncie. Dodatkowo na odwołanie od bana miałeś 24h ,niestety czas minął co skutkuje brak UB. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gracz został zbanowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.