Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
hehe xd

[ODBANOWANY]Odwołanie od bana [hehe xd]

Recommended Posts

1. Nick z Cs'a: hehe xd

2. Admin banujący: Shtoo

3. Serwer: Only Mirage

4. Data zdarzenia: 22.03.2020 

5. Opis sytuacji: Dostałem bana zapewne za to, że wyszedłem na mida od strony tt, był smoke w connectie, to jak każdy gracz z głową widząc smoke na oknie, zacząłem scanować connecta, gdzie najczęściej ustawia się ktoś patrzący mida. Dodam, że w wcześniejszej rundzie ktoś zabił mnie przez tego samego smoke, po chwili namysłu zrozumiałem, że to one way. Więc w rundzie zbanowanej, poprawiłem swój błąd i nie dałem się wydymać. Dodam, że po wbiciu na serwer po kilku minutach gry wykręciłem 30+. 2kh+ GE, tak tylko dodam.

6. Link do bana z surcebansa: (https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:137920992&advType=steamid&Submit)

7. Wycinek bana z konsoli: "Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.mybans.pl/ aby poznać szczegóły."

Posted (edited)

Oglądałem Ciebie ponad pół meczu. Miałeś różne dziwne zachowania, które mogły wskazywać na posiadanie WH. Dałem Ci bana, lecz jakiś czas później pomyślałem sobie, że niekoniecznie mogłeś je mieć. Przepraszam, że tak niegodnie się zachowałem. Zasługujesz na UB. 

Edit : Niestety nie mam uprawnień na dawanie UB, więc nie mogę Ciebie odbanować. 

Edited by Shtoooo ?!

Dzięki za zrozumienie. Przyszedłem na ten serwer się odstresować od cheaterów na mm'ach i wyrywam bany ale rozumiem, sam w niektórych momentach czułem się jak z wh, i że za chwile wyrwę bana ;D Mógłby jakiś admin mnie ubnąć?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.