Jump to content

Aktualizacja CS:GO 12.05.2020 – Koniec zbugowanych granatów, poprawione podnoszenie broni


Recommended Posts

Dzisiejsza aktualizacja CS:GO poprawia podnoszenie broni obok leżących granatów. Naprawiono ich obrażenia wokół małych obiektów, a także kilka pomniejszych błędów, które znajdziecie poniżej. 
[ROZGRYWKA]

Poprawione podnoszenie broni klawiszem użycia gdy obok leżą granaty.
Granaty wybuchowe będą teraz prawidłowo zadawać obrażenia wokół małych obiektów takich jak schody.
Zakładnicy nie będą już zasłaniać granatów błyskowo-hukowych, umożliwiając oślepianie graczy znajdujących się za nimi.
Paralizator nie będzie odbierany graczom, którzy zaczynają z nim rundę bez pistoletu, a paralizatory z możliwością ładowania są teraz ładowane na początku rundy.
Naprawiono resetowanie odliczania samozniszczenia drona w Danger Zone, z powodu obrażeń od strefy lub powtarzanych poleceń gracza.

[PURE SERVER]

Dodano ustawienie sv_pure_allow_loose_file_loads dla serwerów gry by kontrolować, czy pliki stron trzecich mogą być ładowane przez klienta. Użytkownicy mogą posiadać pliki zewnętrzne na dysku, ale zostaną one zignorowane podczas gry na serwerach. Jeśli użytkownicy załadowali już pliki stron trzecich do pamięci gry, ich klient gry musi zostać zrestartowany, by połączyć się z serwerami.
Dodano ustawienie sv_pure_allow_missing_files dla serwerów, aby kontrolować co dzieje się z klientami, które ładują brakujące pliki na serwer. Po wyłączeniu, jeśli podłączony gracz załadował pliki stron trzecich do pamięci gry, gdzie brakuje serwera, zostanie wyrzucony.
Dodano komunikat wyjaśniający, który plik jest niezgodny z konfiguracją serwera i spowodował rozłączenie.

[RÓŻNE]

Poprawione animacje wyposażenia w menu zakupu dla kilku agentów i kombinacji broni.
Naprawiono wyświetlanie wskazówek w niektórych językach (np. “Sfrutteranno” w języku włoskim).
Dodano ustawienie con_allownotify, aby umożliwić ukrywanie powiadomień w prawym górnym rogu, np. “Overflowed CClientRenderablesList” które pojawia się w rozdzielczościach 21:9.

 

 

       

 

Żródło IzakTV.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.