Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
Fresh

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Fresh - Redaktor

Recommended Posts

Posted (edited)
Nick:Fresh
Imię:Dominik 
Czas, który możesz poświęcić na forum: Od 2 do 8 godzin
Doświadczenie: redaktor/moderator na poprzednich sieciach 
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać redaktorem?: Dlaczego ja? Ponieważ na forum brakuje redaktorów.
Od niedawna zacząłem zajmować się "kącikiem Redaktora" i myślę, że na razie przy tym zostanę. 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8 
Przykładowy artykuł:

Kontakt: facebook;forum;steam

Edited by Fresh

🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤  FRESH 🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤

itachi-uchiha-mangekyou-sharingan-gif-2.gif.6290497b4e8a392f44fa737da2ee6248.gif

Jestem na Nie wczoraj pisałeś podanie na moderatora dziś na redaktora? Zdecyduj się kim chcesz zostać ,a następnie pisz kolejne podanie w jakimś przedziale czasowym nie wszystko na raz . Jeżeli chcesz robić wywiady zawsze możesz robić bez rangi Redaktor. (jesteś na forum od 2 dni także nie oczekuj wszystkiego po 2 dniach)  

Jestem na Tak myślę że można dać ci szansę jako jedyny się zabrałeś do robienia tego.

• Like 1

Jestem na Tak. Chłopak zostaje. Funkcja redaktora nie jest funkcją dla każdego. A Tobie idzie ona świetnie ❤️ 

Widziałem wywiady i ów zabawy, które napisałeś w dziale Redakcji, więc chciałbym abyś to kontynuował.  Jestem na TAK

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.