Jump to content

Recommended Posts

  1. Nick z Cs'a: Gruby
  2. Admin banujący: st0rox jak źle napisałem wybacz.
  3. Serwer: only mirage
  4. Data zdarzenia: 6/1/2020 10:30
  5. Opis sytuacji: Płacz na chacie że jestem "odpalony" po czym admin banuje nawet nie wchodząc na specta żeby zobaczyć jak gram.
  6. Link do bana z surcebansa (https://mybans.pl/sourcebans/) : jeszcze nie ma potem dam edycję.
  7. Wycinek bana z konsoli:  You have been banned by this server, check http://www.mybans.pl/ for more info.
Link to post
Share on other sites

Gruby, na spectcie byłem ponad 10 minut i obserwowałem twoje akcje. Były podejrzane ale pomyślałem że mogłbyś mieć dobry dzień, dlatego poszedłem do terrorystów grać dalej, ale to co zobaczyłem to wykluczyło moje podejrzenia i byłem pewny że masz wh.  Scanowałeś gości z awp przez smoke. Oraz wiedziałeś gdzie są przeciwnicy i byłeś ciągle wcelowany. Masz rekrut 1 ( poziom w cs'go ) oraz profil prywatny.

Link to post
Share on other sites

Po zobaczeniu demka kilka razy zauważyłem że jesteś jednak czysty. Nie potrzebnie posłuchałem sie innych graczy.  Z mojej strony moge tylko przeprosić i napisac do wyższej rangi żeby dali ci ub wiem że oberwe za to albo nie będe już dalej adminem ale nie chce karać uczciwych graczy. Ostatnio za dużo rzeczy dzieje sie w moim życiu i nie wyrabiam. Jeszcze raz przepraszam

  • Like 1
  • Sad 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.