Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Kisiel #TeamF4bS0n

[ODRZUCONE]Podanie na Admina

Recommended Posts

1. Nick ** Kisiel #TeamF4bS0n

2. Imię: Bartosz 

3. Wiek:16

4. Znajomość AMX (1-10): 9-10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Składka :tak

7. Link do swojego GameTracker'a ** https://www.gametracker.com/player/[F2P] Kisiel %23TeamF4bS0n/145.239.236.193:27165/

8. Parę słów o sobie ** : byłem wielokrotnie adminem na kilku serwerach myśle, że siędo tego nadaje. mój cel to zlikwidować cziterów  z serwera, bo gdy gram a wejdzie cziter nie ma żadnego admiana i nie da się grać 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem? ** :mój cel to zlikwidować cziterów i troche jest u góry o tym

10. STEAM_ID **:0:0:545194161

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jeśli trzeba nawet cały dzień 😄

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 7 do nwm gdzieś 20 w tych godzinach w każde dni tygodnia 

13. Staż w Counter-Strike 1.6:2 lata w cs 1.6 w cs go 5 lat gdzieś 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak posiadam na wielu 

jeśli czegoś nie powiedzialem to z pewnością odpisza na pyt 

jak również z całą pewnością będę miał dużą aktwność na forum dzk i pozdro 

mam nadzieje żę mnie przyjmiecie chociaż na okres próbny 😄

serwerach 

Edited by Kisiel #TeamF4bS0n
pomyłka

Może pograj trochę dłużej na serwerze i pokaż, że naprawdę ci zależy na tej posadzie. Jeszcze to konto zrobione specjalnie pod podanie.

Zostań z nami trochę dłużej i napisz podanie za jakiś czas.

🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤  FRESH 🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤

itachi-uchiha-mangekyou-sharingan-gif-2.gif.6290497b4e8a392f44fa737da2ee6248.gif

Jestem na nie ,konto utworzone pod podanie 1 dzień przegrane na serwerze nie uważasz ,że to nie ten czas ,oraz nie znasz zasad panujących na forum . Pozdrawiam AndrE 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.