Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Fresh

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Fresh - Moderator

Recommended Posts

Posted (edited)
Imię: Dominik
Kontakt: steam facebook snap instagram
Staż w sieci: Zawitałem tu około 3 miesiące temu 

1. Co Cię skłoniło do napisania podania?
Do napisania podania skłoniła mnie chęć pomocy w moderowaniu forum i pomocy w odnalezieniu się nowym użytkownikom na forum. 
A także chciałbym utrzymać ład i porządek na forum.

2. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Cześć, nazywam się Dominik mam 17 lat mieszkam w Lublinie, 
uczęszczam do szkoły o profilu mechatronicznym. Interesuje się robotyką oraz motoryzacją.

3. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? W regulaminie myślę, że jak narazie nie ma nic do zmiany,
lecz jak coś zauważę postaram się to zmienić. Napewno chciałbym dodać na poszczególnych serwerach informacje o aktualnej ilości adminów, oprócz tego dodać ostrzeżenia dla adminów
-Okres próbny miałby ostrzeżeń 0/1 
-po okresie próbnym 0/2. 
Chciałbym dodać dział pt: "Admin Room" 
gdzie osoby z Rangami "Admin" itp. mogłyby  zgłaszać swoje nieobecności lub rezygnacje ze swojego stanowiska.
Napewno jeszcze coś się znajdzie do zmiany. 

4. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Od niedawna została mi dana posada redaktora, którą
staram się wykonywać w 100%. Dodaje nowe zabawy, które cały czas prowadzę.

5.Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum?
od 2 do 5 w zależności od dnia.

6. Czy jesteś w stanie płacić składkę na sieć? Jeśli trzeba to oczywiście 
Edited by Fresh

🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤  FRESH 🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤

itachi-uchiha-mangekyou-sharingan-gif-2.gif.6290497b4e8a392f44fa737da2ee6248.gif

Użytkownik aktywny, słowny, widać zainteresowanie i dążenie do lepszego jutra, tak więc jestem na TAK. Dopisz jeszcze prosiłbym do punktu 3. Jakie zmiany na forum byłbyś w stanie zaproponować?

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Mybans to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.